Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
4oz dikte 0.14mm de Rol van de het Broodjesvorm van de Koperfolie
| Toepassing: | Mrizaal rf Kooi |
|---|---|
| Materiaal: | Zuivere koperfolie |
| Zuiverheid: | 99.9% |
Emi Rfi Mri Shielded Pure-Koperfolie 600mm Breedte voor Rf-Kooi
| Productnaam: | EMI RFI MRI Beschermde Koperfolies 600mm breedte voor rf-kooi |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
| Materialen: | 99.99% koperachtig |
Beschermend Elektrolytische Koperfolie 0.105mm 3 Oz-Dikte
| Productnaam: | Elektrolytische Koperfolie 0.105mm (3oz) Dikte |
|---|---|
| Breedte: | 1320mm |
| Materiaal: | Rood koper |
250mm Breedte rolde Ontharde Koperfolie 0.15mm Zuivere Dikte 99,9%
| Breedte voor Koperfolie: | 50mm600mm |
|---|---|
| Productnaam: | Gerold Onthard Broodje 600mm Breedte 0.15mm dikte 99,9% van de Koperfolie Zuiver Koper |
| Materiaal: | Rood Zuiver Koper |
Voltooide het Koperfolie van de Deur Kern Magnetische Beveiliging in de Zaal van Mri Rf
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-Alloy |
| Materiaal: | Koper |
De beschermde Folie 5oz van het Grondstoffened Geleidende Koper
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-Alloy |
| Materiaal: | koper |
Gerolde Koperfolie 99,99% Zuiver Koper voor Beveiligingsprojecten (de Kooiinstallatie van MRI Room/RF)
| toepassing: | Beveiligingsprojecten (de kooi van MRI room/RF) |
|---|---|
| Materiaal: | rood koper |
| Breedte voor Koperfolie: | 1295mm - 1370mm |
Gerolde 600/800mm de Folieband Emi Shielding Emc Rf van het Breedtekoper
| Materiaal: | Koper |
|---|---|
| Gebruik: | De kooi van Faraday, MRI-ruimteinstallatie |
| Eigenschappen: | Koperrol |
De broodjesvorm beschermde Uiterst dunne Koperfolie voor Installatie van de Zaal van Mri Rf
| Materiaal: | Zuiver Koper |
|---|---|
| Gebruik: | De Bouw van de de industriedecoratie |
| Koperinhoud: | ≥ 99,9% |
3oz 1320mm Folie Emi Shielding Conductive van het Breedte de Zuivere Koper
| MOQ: | 200kg |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm |
| Legering of niet: | Non-Alloy |

