Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
De elektrolytische 0.105mm rf van de de Beveiligingsband van de Koperfolie Geleidende Kleefstof voor rf-Kooi
| Breedte: | 1320mm |
|---|---|
| ED koperfolie dikte: | 0,07 mm 0,105 mm 0,14 mm |
| Gebruik: | RF kooi MRI kamer installatie |
Al Materiële het Koperfolie die van de Grootte niet Legering Kern Magnetisch beschermen
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
|---|---|
| Legering of niet: | niet legering |
| Materiaal: | Koper |
van het de Breedtekoper van 3oz 1320mm de Foliebeveiliging Geleidend voor Rf-Kooi
| Dikte: | 3oz |
|---|---|
| Breedte: | 1320mm |
| Toepassing: | De beveiliging van MRI rf |
het Koperfolie die van 2oz Electrodeposited 1320mm Zuivere Breedte beschermen
| Materiaal: | Rood Koper |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Dikte: | 3oz 0.105mm |
Magnetische van het de Kooikoper van Faraday van de de Foliebeveiliging het Blad Hoge Prestaties
| mqq: | 200kg |
|---|---|
| dikte: | 0.1mm |
| legering of niet: | non-alloy |
Kleefstof Gesteunde Emi Copper Foil Shielding 0.1mm
| mqq: | 200kg |
|---|---|
| dikte: | 0.1mm |
| Legering of niet: | Non-Alloy |
3oz de Beveiliging van de het Koperfolie van de dikterf Kooi met Hoge Prestaties
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
|---|---|
| Vorm: | Rol |
| Legering of niet: | Non-Alloy |
0.175mm Rode Electroplcated Koperfolie voor de Strook van het Beveiligingsbroodje
| Productnaam: | De rode die Electroplcated-Strook van het de Beveiligingsbroodje van de Koperfolie in de Kooi van Fa |
|---|---|
| Dikte: | 0.175mm dikte |
| Toepassing: | De Kooibeveiliging van Faraday |
van het de Kooimetaal van 4oz 0.14mm Faraday van het het Bladkoper de Foliebeveiliging
| Productnaam: | van het de Kooimetaal van 4oz 0.14mm Faraday van het het Bladkoper de Foliebeveiliging |
|---|---|
| dikte: | 4oz 0.14mm |
| Breedte: | 1320mm |
Van het de Kooi Zuivere Koper van Faraday Geleidende de Folie4oz Dikke Beveiliging
| Productnaam: | Van het de Kooi4oz Dikke Zuivere Koper van Faraday Geleidende de Foliebeveiliging |
|---|---|
| Verpakking: | Houten Geval |
| MOQ: | 200 - 250kg |

