Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
Geleidende de Beveiligingsstroken 0.2mm Dikte 600mm van de Koperfolie Breedte
| Dikte: | 0.2mm |
|---|---|
| Breedte: | 600mm |
| Kleur: | Koper |
De Foliebeveiliging 3oz 1320mm Electrodeposited van het voorraadkoper
| Dikte: | 3oz 0.105mm |
|---|---|
| Breedte: | 1320mm |
| MOQ: | 200kg |
Mrizaal 3oz 1320mm de Beveiligingsstrook van de Koperfolie
| Materiaal: | Zuiver Koper |
|---|---|
| Kleur: | Koper |
| Breedte: | 1320mm |
Geleidende de Voorraad van de de Foliebeveiliging van het Electrodeposited3oz Koper
| Materiaal: | Zuiver Koper |
|---|---|
| Dikte: | 3oz |
| Breedte: | 1320mm |
De ontharde Beveiliging van de Koperfolie rolde Zuivere 99,99% 0.105mm Dunne Geleidend
| Productnaam: | Hoog - de Folie van het kwaliteitskoper onthardde Gerolde Zuivere 99,99% Dunne Geleidend |
|---|---|
| Wijd: | 1290 |
| Materiaal: | Zuiver koper |
Electrodeposited 2 Oz-Koperfolie die 1295mm Breedte beschermen
| Toepassing: | De beveiligingsproject van MRI rf, de kooi van Faraday |
|---|---|
| Dikte: | 2oz |
| Breedte: | 1385mm |
Het Koperfolie die van Rfi van de Mrirf Installatie 1320mm Breedte 4oz beschermen
| Materiaal: | Rood Koper |
|---|---|
| Levertijd: | 7 werkdagen |
| Dikte: | 4oz |
van het de Breedteed Koper van 2oz 1285mm Geleidende de Foliebeveiliging
| Materiaal: | Zuiver Koper |
|---|---|
| Dikte: | 2oz 0.07mm |
| Breedte: | 1285mm, 1290mm, 1295mm |
6oz koperfolie die Hoofdmateriaal voor Mri-Zaal Installatie beschermen
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-Alloy |
| Materiaal: | Koper |
van het de Dikteed Koper van 3oz 0.105mm het Broodje van de de Foliebeveiliging voor de Zaal van Mri Rf Installatie
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
|---|---|
| Kenmerken: | Verlenging op hoge temperatuur, Fijn en Eenvormig Crystal Structure |
| Gebruik: | transformator, PCB, batterij, precisieelektronika, elektrische apparaten, medische apparatuur… |

