Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
3oz/4oz-de Beveiliging van de Koperfolie voor Installatie van de Zaal van Mri Rf
| Materiaal: | Zuiver koper |
|---|---|
| Gebruik: | De Bouw van de de industriedecoratie |
| Koperinhoud: | ≥ 99,9% |
ED-Koperfolie die 0.105mm Dikte 1320mm beschermen Breedte
| Materiaal: | Rood Koper |
|---|---|
| Gebruik: | De kooi van Faraday, MRI-ruimteinstallatie |
| Eigenschappen: | Koperrol |
Beveiliging van de het Koperfolie van de Mriinstallatie de Materiële Klantgericht voor de Kooi van Faraday
| Materiaal: | Zuiver Koper |
|---|---|
| Vorm: | in broodje |
| Verpakking: | Standaard Sea-worthy Verpakking |
2oz - 6oz-de Foliebeveiliging van het Diktekoper voor Installatie van de Zaal van Mri Rf
| Materiaal: | Zuiver koper |
|---|---|
| Gebruik: | De Bouw van de de industriedecoratie |
| Koperinhoud: | ≥ 99,9% |
De elektrolytische Emi 105um Beveiliging van de Koperfolie in de Zaal van Mri Rf
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-Alloy |
| Materiaal: | koper |
0.105mm Dikte 1320mm de Beveiliging van de Koperfolie voor Kern Magnetisch
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
|---|---|
| Legering of niet: | Niet Legering |
| Materiaal: | koper |
Magnetische de Beveiligingsband 0.1mm van de Koperfolie Dikte
| Productnaam: | Magnetische afscherming 0,1 mm dikte geleidende zelfklevende koperen tape |
|---|---|
| Materiaal: | Rode Koperzuiverheid 99,99% |
| Zelfklevend Type: | geleidend of niet-geleidend |
0.07mm de Beveiliging Electrodeposit van de Koperfolie
| Materiaal: | Zuiver Koper |
|---|---|
| Breedte: | 1285mm |
| Dikte: | 0,07 mm |
De zuivere Klantgerichte Beveiliging van de Koperfolie in Broodje voor de Zaal van Mri Rf
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-Alloy |
| Materiaal: | Koper |
3oz ED-de Beveiliging van de Koperfolie voor Mri-Zaal Rf Kooi
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
|---|---|
| Vorm: | Rol |
| Legering of niet: | Non-Alloy |

