Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
5oz 0.175mm MRI EMI Thin Copper Foil Tape voor Transformator het Winden
| Productnaam: | 5oz van de de Foliebeveiliging van het dikte Elektrolytisch Koper het Broodjesblad voor MRI EMI |
|---|---|
| Kleur: | Rode Koperachtige kleur |
| Dikte: | 5oz (0.175mm) dikte of andere dikte |
0.105mm 3oz de Band Emi Shielding Conductive Electrolytic van de Koperfolie
| Toepassing: | Mrizaal Installatie |
|---|---|
| Materiaal: | Rode koperfolie |
| Breedte voor Koperfolie: | 1295mm - 1370mm |
99.99 de elektrolytische 0.2mm Kleefstof Gesteunde Koperband 1 Oz-Koperfolie MRI bouwt
| Productnaam: | 99.99% het elektrolytische van het de Beveiligingsbroodje van de Koperfolie Blad MRI bouwt Dak |
|---|---|
| Dikte: | 0,2 mm dikte |
| Toepassing: | De Zaal van MRI rf |
Kooi 4 Oz Emi Foil Tape van Faraday 1320mm 200kg-Geleidend Broodje
| Productnaam: | De Kooi 4oz 1320mm van Faraday 200kg-de Foliebeveiliging van het Broodjes Geleidende Koper |
|---|---|
| Dikte: | 4oz 0.14mm |
| Breedte: | 1320mm |
2oz 1295mm de Elektrolytische Band van de Koperbeveiliging voor Rf-de Zaal van Kooimri
| Productnaam: | 2oz 1295mm Elektrolytische de Beveiligingsband van de Koperfolie voor Rf-de Zaal van Kooimri |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99.85% |
| Materiaal: | Rode koperfolie |
99.9% zuivere Emi Copper Tape Heavy Strip-Rol met 0.2mm Dikte
| Productnaam: | 99.9% de zuivere zware rol van de de beveiligingsstrook van de koperfolie met 0.2mm dikte |
|---|---|
| Dikte: | 0,2 mm dikte |
| Toepassing: | De Zaal van MRI rf de Kooiinstallatie van Beveiligingsfaraday |
99.9% het Geleidende Koper die van Tembaga van de zuiverheids3oz Folie 1320mm Breedte beschermen
| Productnaam: | 99.9% Folie die van het zuiverheids3oz de Geleidende Koper 1320mm Breedte beschermt |
|---|---|
| Dikte: | 3oz 0.105mm |
| Breedte: | 1320mm |
Elektrolytische Cu-Folie die 0.1mm 1320mm Blad beschermt aan Rf-Kooi
| Productnaam: | Elektrolytisch 0.1mm 1320mm de Beveiligingsblad van de Koperfolie voor rf-Kooi |
|---|---|
| Dikte: | 25μ-200μ |
| Breedte: | 0,6 -- Speciale 1.5m kan 1320mm worden aangepast |
Van het de Kooi3oz 1320mm Electrodeposited Koper van ED rf van de de Foliestraling de Beveiligingssgs
| Materiaal: | Rode koperfolie |
|---|---|
| ED koperfolie: | 1295 mm 1285 mm 1320 mm 1370 mm |
| ED koperfolie dikte: | 0,07 mm 0,105 mm 0,14 mm |
1295mm 4oz 20μM Electrolytic Conductive Copper-de Bandkoper die van Folie Zelfklevend Bladen Folie aan de grond zetten
| Productnaam: | Koperen folietape, koperen huisdierfolie, EMF -bescherming Afscherming Stof |
|---|---|
| Materiaal: | Rode koperen folie |
| Functie: | Weersta benzine en motorchemicaliën, hoge mechanische, hoge temperatuurweerstand, RF -afscherming |

