Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
de Beveiliging van de het Koperfolie van 3oz 1320mm Electrodeposited voor Rf-de Zaal van Kooimri
| Productnaam: | de band van de koperfolie, de folie van het Koperhuisdier, Emf stof 200 van de beschermingsbeveiligi |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99,85% |
| Gebruik: | MRI-kamer, Afscherming EMI, elektromagnetische afscherming, Geleidende afscherming |
Breedte 1320mm van de Beveiligingselectrodeposited van de Koperfolie het Blad Sgs
| Materiaal: | 1320mm van de het Koperfolie van Breedteelectrodeposited SGS van de het Bladbeveiliging |
|---|---|
| ED-koperfolie: | 1295mm 1285mm 1320mm 1370mm |
| ED-de dikte van de koperfolie: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
1 oz 35μM 18 Micro 1285mm ED-de Beveiligingsblad van de Koperfolie voor Wortelbarrière
| Productnaam: | 1oz 35μm 18micro 1285mm het e-n Blad van de Koperbeveiliging voor wortelbarrière |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99.85% |
| Materiaal: | Rode koperfolie |
Zware Dikte 0.2mm het Materiaal van de de Beveiligingsrf Kooi van de Koperfolie
| Productnaam: | Koperfolie |
|---|---|
| Legering of niet: | niet legering |
| Gebruik: | Beveiligingsbouw |
0.2mm van het het Broodjeskoper van het Dikteblad van de de Foliebeveiliging de Zaal van Mri Installatie
| Toepassing: | Mrizaal Installatie |
|---|---|
| Materiaal: | Rode koperfolie |
| Breedte voor Koperfolie: | 1295mm - 1370mm |
ED Koperfolie Beschermingsmateriaal Kopermateriaal Voor MRI-kamer Installatie
| Materiaal: | Zuiver koper |
|---|---|
| Vorm: | Spiraal |
| Dikte: | 2oz 3oz 4oz 5oz 6oz |
2oz 0.07mm Electrodeposited-de Beveiligingsstrook 1290mm van de Koperfolie
| Productnaam: | van de het Koperfolie van 2oz 0.07mm 1290mm Electrodeposited de Strook van de het Bladbeveiliging |
|---|---|
| Dikte: | 2oz 0.07mm |
| Materiaal: | Zuiver Koper |
het Koperfolie die van 3oz 0.105mm 1320mm Zelfklevende Koperstrook Electrodeposited beschermen
| Materiaal: | Zuiver koper |
|---|---|
| Dikte: | 3oz 0.105mm |
| Breedte: | 1320mm |
99.99% de zuivere Materiële ED-Beveiliging van de Koperfolie voor Emi Rf Room
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
|---|---|
| Vorm: | Rol |
| Rang: | Zuiver koper |
Geleidende de Beveiligingsstroken 0.2mm Dikte 600mm van de Koperfolie Breedte
| Dikte: | 0.2mm |
|---|---|
| Breedte: | 600mm |
| Kleur: | Koper |

