Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
0.07mm de Rolemc Emi Rf Shielding On Reinforced van het Koperblad Muur
| Materiaal: | Rode koperfolie |
|---|---|
| ED-de dikte van de koperfolie: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
| Gebruik: | De kooi van Faraday, MRI-ruimteinstallatie |
Van het de Foliebroodje 2oz van het Electrodepositedkoper Dikte 0.07mm
| Productnaam: | De Dikte van het de Foliebroodje 2oz van het Electrodepositedkoper (0.07mm) |
|---|---|
| Breedte: | 1290 |
| Materiaal: | 99% zuiver koper |
0.1mm de Zelfklevende Band van de Koperfolie voor Rf-de Beveiliging van de Koperstraling
| Productnaam: | 0.1mm de Geleidende Band van de Koperfolie voor rf-de Beveiliging van de Koperstraling |
|---|---|
| Kleur: | Koperkleur |
| Dikte: | 0,1 mm dikte |
150mm Folie van het Breedte de Zelfklevende Koper voor de Beveiligingsinstallatie van Mri Rf
| Productnaam: | De Banden van de koperfolie met 150mm breedte voor de Beveiligingsinstallatie van MRI rf |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm |
| Zelfklevend Type: | geleidende zelfklevende of normale kleefstof |
Beschermde Materiële Zuivere 6oz Geleidende de Beveiligingsfolie van ED voor de Zaal van Mri Rf
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
|---|---|
| Vorm: | Rol |
| Rang: | Zuiver koper |
0.2mm de Zuiverheid van Koperemi shielding sheet roll high
| Toepassing: | Mrizaal Installatie |
|---|---|
| Materiaal: | Rode koperfolie |
| Breedte voor Koperfolie: | 1295mm - 1370mm |
De Beveiligingsband Eenvormig Crystal Structure van het Legerings niet Koper
| Productnaam: | Zware dikte 0.2mm rf-van het de Folieblad van het Kooi Materiële Koper de Beveiligingsmaterialen |
|---|---|
| Legering of niet: | niet legering |
| Gebruik: | De Beveiligingsbouw van de de industriedecoratie |
De hittebestendige Glanzende Band Emi Shielding With Adhesive van de Koperfolie
| Eigenschap: | Hittebestendig, Waterdicht, Antistatisch |
|---|---|
| Materiaal: | koperfolie |
| Zelfklevende kant: | Kies Opgeruimd uit |
Van de het Koperfolie van het messingskader de Beschermde Deuren Rf voor de Zaal van het Ziekenhuismri
| Productnaam: | Van het de Deurenmessing van de Mrirf Beveiliging de Folie van het het Kaderkoper voor het Ziekenhui |
|---|---|
| Materiaal: | Beschermd die Koper met Messingskader wordt geplateerd |
| toepassing: | Installatie MRI RF Ruimteafscherming |
GE die Mri-Materiaalzaal met het Comité rf van de Koperfolie Kooiinstallatie beschermen
| Productnaam: | GE die Mri-Materiaalzaal met het Comité rf van de Koperfolie Kooiinstallatie beschermen |
|---|---|
| Productartikelen: | Koperpaneel, MRI-Deur, MRI-Venster, Filters, Honingraten, en anderen |
| Verpakking: | in stuk en in houten ingepakt geval |

