Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
Modulaire Elektrolytische 70um het Koperfolie die van Rf Kern Magnetische Kooi beschermt
| Productnaam: | Modulaire Elektrolytische het Koperfolie die van Rf Kern Magnetische kooi beschermen |
|---|---|
| MOQ: | 200kg |
| Kenmerken: | Verlenging op hoge temperatuur, Fijn en Eenvormig Crystal Structure |
De rf Beschermde Beveiliging van de het Koperfolie van Kooira 20um voor Mri-Zaal
| Productnaam: | De rf Beschermde Zaal van Kooira copper foil shielding for Mri |
|---|---|
| Eigenschap: | Hittebestendige, Hoge Mechanische, op hoge temperatuur weerstand, rf-Beveiliging |
| Beschermde frequentie: | >100db in band 10MHz-130MHz |
De modulaire Beveiliging van de het Koperfolie van Rf Mri ED voor Magnetische Kooi
| Productnaam: | De Foliebeveiliging van het koper Modulaire rf MRI ED Koper voor Magnetische kooi |
|---|---|
| MOQ: | 250kg |
| Kenmerken: | Verlenging op hoge temperatuur en eenvoudige behandeling |
electrodeposited 0.07mm van de de beveiligingsband rf van de koperfolie de kooiinstallatie
| Productnaam: | Van de de Foliebeveiliging van het Electrodepositedkoper de Installatie van de de Bandrf Kooi |
|---|---|
| Beschermde frequentie: | >100db in band 10MHz-130MHz |
| ED-de dikte van de koperfolie: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
Elektrolytische de Beveiligingsemc Emi 0.105mm van de Koperfolie Dikte voor Mri-Zaal
| Productnaam: | 0.105mm van de de Foliebeveiliging van het Dikte Elektrolytische Koper EMC EMI Shielding For MRI Zaa |
|---|---|
| Materiaal: | Rode koperfolie |
| ED-de dikte van de koperfolie: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
Elektrolytisch Geleidend de Beveiligingsrf Kooi van de Koperfolie de Bouwdak
| Productnaam: | Broodje van de Beveiligingsband 0.1mm van de Koperfolie Rf-Kooi de Bouwdak |
|---|---|
| Dikte: | 20μm150μm |
| Materiaal: | Zuivere Rode Koperfolie |
Emi Rolled 0.1mm Koperfolie die Hoge Zuiverheid beschermen
| Breedte voor Koperfolie: | 1295mm - 1370mm |
|---|---|
| Productnaam: | De Folie die van het Electrodepositedkoper 1320mm de Foliebroodje beschermen van het Breedtekoper |
| Materiaal: | Rode koperfolie |
Elektrolytische Koperfolie die 0.1mm 1320mm Blad beschermen aan Rf-Kooi
| Productnaam: | Elektrolytisch 0.1mm 1320mm de Beveiligingsblad van de Koperfolie voor rf-Kooi |
|---|---|
| Dikte: | 25μ-200μ |
| Breedte: | 0,6 -- Speciale 1.5m kan 1320mm worden aangepast |
0.1mm de Elektrolytische Beveiliging van de Koperfolie voor MRI-Zaal Emi Protection
| Materiaal: | Rode koperfolie |
|---|---|
| ED-de dikte van de koperfolie: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
| Gebruik: | De kooi van Faraday, MRI-ruimteinstallatie |
Elektrolytische Koperfolie die 3 de Kooiinstallatie beschermen van Oz 1320mm Rf
| Productnaam: | Broodje van de Beveiligingsband 0.1mm van de Koperfolie Rf-Kooi de Bouwdak |
|---|---|
| Dikte: | 20μm150μm |
| Breedte: | 0,6 -- Speciale 1.5m kan 1320mm worden aangepast |

