Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
3oz 1320mm Folie Emi Shielding Conductive van het Breedte de Zuivere Koper
| MOQ: | 200kg |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm |
| Legering of niet: | Non-Alloy |
0.1mm de Geleidende Zelfklevende Beveiliging van de de Barrièrefolie van de Koperband Elektrische
| Productnaam: | Geleidend Zelfklevend Elektrisch de Barrièresignaal Elektrostatische EMI Shielding van de Koperband |
|---|---|
| Kleur: | Koperkleur |
| Dikte: | 0,1 mm dikte |
Zuivere Electrodeposited-Koperfolie Klantgericht in Broodje voor de Kooi van Mri Rf
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-Alloy |
| Materiaal: | Koper |
de zelfklevende van het het koperblad van de koperband folies van het de rolkoper voor beveiliging
| MQQ: | 200KG |
|---|---|
| legering of niet: | non-alloy |
| Breedte: | 1320 |
Kooi 0.5mm van Faraday ED-de Beveiliging van Mri van de Koperfolie
| haven: | tianjin, shenzhen Shanghai, en anderen |
|---|---|
| dikte: | 0.5mm |
| legering of niet: | non-alloy |
ED 3oz 1320mm Broodjeskoper Emi Shielding For Mri Room
| Productnaam: | Het Broodje van ED 3oz 1320mm van Emi Copper Foil Shielding Tape voor Mri-Zaal |
|---|---|
| ED-de dikte van de koperfolie: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
| Zuiverheid: | 99.85% |
0.105mm Emi Shielding Copper Foil Tape Elektrolytoplossing
| Productnaam: | Emi Copper Foil Shielding Tape-de Kooi van de Elektrolytoplossing Rf de Bouwdak |
|---|---|
| Treksterkte: | Uitstekend |
| Eigenschap: | Hittebestendige, Hoge Mechanische, op hoge temperatuur weerstand, rf-Beveiliging |
Emc Emi 0.07mm van de de Beveiligingsfolie van het Diktekoper Magnetische Materialen de niet
| Productnaam: | Emc Emi Copper Foil Shielding 0.07mm Dikte Niet-magnetische Materialen |
|---|---|
| Materiaal: | Rode koperfolie |
| Dikte: | 0.07mm |
3oz 1320mm de Zelfklevende Band Emi Shielding van de Koperfolie 99,99 Percenten Zuiverheids
| Productnaam: | 3oz dikte Ultradunne 99,99% zuiverheid Koperfolie Afscherming |
|---|---|
| Kleur: | Rood Koper |
| Dikte: | 3oz (0,1 mm) dikte |
5oz 0.175mm MRI EMI Thin Copper Foil Tape voor Transformator het Winden
| Productnaam: | 5oz van de de Foliebeveiliging van het dikte Elektrolytisch Koper het Broodjesblad voor MRI EMI |
|---|---|
| Kleur: | Rode Koperachtige kleur |
| Dikte: | 5oz (0.175mm) dikte of andere dikte |

