Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
Emi Insulated Copper Foil Shielding 600mm Breedte voor Radiofreqency-Kooi
| Productnaam: | de band van de koperfolie |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
| Materiaal: | koper |
De Folie die van het 110 Legeringenmri Koper Geleidende Band 1320MM beschermen Electrodeposited
| Materiaal: | Koper |
|---|---|
| Breedte: | 1295 mm 1285 mm 1320 mm 1370 mm |
| ED koperfolie dikte: | 0,07 mm 0,105 mm 0,14 mm |
0.07mm de Geleidende Beveiliging van de Koperfolie
| Materiaal: | Koperfolie |
|---|---|
| Breedte: | 1295 mm 1285 mm 1290 mm |
| Dikte: | 0,07 mm |
De elektrode poneerde Zuivere Koperfolie die 0.175mm Dikte 12901370mm beschermt Breedte
| Materiaal: | koper |
|---|---|
| dikte: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
| Gebruik: | De kooi van Faraday, MRI-ruimte |
de Beveiliging van de het Koperfolie van 5oz 1370mm
| Materiaal: | Koperfolie |
|---|---|
| Toepassing: | De beveiliging van MRI rf |
| Breedte: | 1370 mm |
0.105mm 3oz Emi Adhesive Backed Copper Foil Beveiligingsband 960g per M2
| Toepassing: | Mrizaal Installatie |
|---|---|
| Materiaal: | Rode koperfolie |
| Breedte voor Koperfolie: | 1295mm - 1370mm |
De Folie die van het het Blad3oz Koper van het strookbroodje 0.1mm Dikte voor de Kooi van Faraday beschermen
| Productnaam: | Van het de Strookbroodje van de koperfolie het Blad3oz 0.1mm dikte voor de Kooi van Faraday |
|---|---|
| Kleur: | Rode Koperachtige kleur |
| Dikte: | de dikte van 3oz 0.1mm of andere dikte |
3oz de Beveiliging van de het Koperfolie van dikteelectrodeposited voor de Kooizaal van Mri Rf
| Productnaam: | De Folie van het Electrodepositedkoper |
|---|---|
| Materiaal: | Koper |
| Dikte: | 0.1mm |
ED 2oz 0.07mm 1295mm de Beveiligingsband Emi Shielding van de Koperfolie
| Materiaal: | Rode koperfolie |
|---|---|
| ED koperfolie: | 1295 mm 1285 mm 1320 mm 1370 mm |
| ED koperfolie dikte: | 0,07 mm 0,105 mm 0,14 mm |
Breedte 1320mm van de Beveiligingselectrodeposited van de Koperfolie het Blad Sgs
| Materiaal: | 1320mm van de het Koperfolie van Breedteelectrodeposited SGS van de het Bladbeveiliging |
|---|---|
| ED-koperfolie: | 1295mm 1285mm 1320mm 1370mm |
| ED-de dikte van de koperfolie: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |

