Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
Uitstekende vlakheid Bijna 100% koperen folie afscherming met 0,008 mm 0,42 mm dikte
| Copper type: | ED Copper Foil For PCB, Li-ion Battery, MRI Room |
|---|---|
| Flatness: | Good Flatness Close To 100%, Without Stress Or Others That Can Influence The Production |
| Characteristics: | High Temperature Elongation, Fine And Uniform Crystal Structure |
Duurzame koperen folie Beschermingsdikte 0,008 mm 0,42 mm Op aanvraag Spoellengte En Gewicht
| Application: | Transformer, PCB, Battery, Precision Electronics, Electrical Appliances, Medical Equipment... |
|---|---|
| Cut roll width: | Customized |
| Product Name: | ED Copper Foil |
2oz Emi Copper Foil Shielding Tape-Sgs Bladen
| Productnaam: | koperfolie tape |
|---|---|
| Materiaal: | Rode koperfolie |
| ED koperfolie: | 1295 mm 1285 mm 1320 mm 1370 mm |
0.105mm ED de Beveiliging van de Beveiligingsmesh screen faraday cage rf van de Koperfolie
| Materiaal: | Rode koperfolie |
|---|---|
| ED koperfolie: | 1295 mm 1285 mm 1320 mm 1370 mm |
| RA koperfolie dikte: | 0,1 0,15 mm 0,2 mm |
0.15mm 600mm Uiterst dun Ra Copper Foil Shielding EMI Room
| Materiaal: | Rode koperfolie |
|---|---|
| RA koperfolie dikte: | 0,1 0,15 mm 0,2 mm |
| Beschermde frequentie: | >100db in band 10MHz-130MHz |
1320mm van de de Foliebeveiliging Rf van het Breedteed Koper de Beschermde Zaal Kooi
| Materiaal: | Rode koperfolie |
|---|---|
| Ra-de dikte van de koperfolie: | 0,1 0.15mm 0.2mm |
| Beschermde frequentie: | >100db in band 10MHz-130MHz |
0.07mm Gerold Onthard de Beveiligingsemc EMI rf van de Koperfolie Schild voor MRI-Zaal
| Materiaal: | Rode koperfolie |
|---|---|
| ED-de dikte van de koperfolie: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
| Gebruik: | De kooi van Faraday, MRI-ruimteinstallatie |
Elektrode Geponeerde Koperfolie die 0.175mm Dikte 12901370mm beschermen Breedte
| Materiaal: | Rode koperfolie |
|---|---|
| ED-de dikte van de koperfolie: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
| Gebruik: | De kooi van Faraday, MRI-ruimteinstallatie |
ED 0,1 Mm-van het de Beveiligingsblad Rf van de Koperfolie Kooi 1320mm Breedte
| Materiaal: | Rode koperfolie |
|---|---|
| Ra-de breedte van de koperfolie: | 300mm 600mm |
| ED-koperfolie: | 1295mm 1285mm 1320mm 1370mm |
De Legeringen van 3OZ 102 verdunnen van het de Beveiligingskoper van de Koperfolie de Foliebladen voor het Broodje van het Gebrandschilderd glasblad
| Productnaam: | 0.1mm dikte 1320mm breedte Beschermde Koperfolies voor de Zaal van MRI rf |
|---|---|
| Kleur: | Rode Koperkleur |
| Dikte: | 0.1mm dikte3oz dikte |

