Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
0.07mm Koperfolie die Hete het Stempelen Folie voor rf-Kamer Met grote trekspanning beschermen
| Productnaam: | 0.07mm het Broodje van de de Foliebeveiliging van het dikterf Koper voor de Kamer van MRI rf |
|---|---|
| Kleur: | Rode Koperachtig |
| Dikte: | 2oz (0.07mm) dikte |
van de het Koperfolie van 1oz 2oz van het de Beveiligingsbroodje Blad 1290mm breedte voor MRI-Zaal Installatie
| Productnaam: | van de het Koperfolie van 1oz 2oz van het de Beveiligingsbroodje Blad 1290mm breedte voor MRI-Zaal I |
|---|---|
| Dikte: | de dikte van 1oz 2oz |
| Toepassing: | De Kooibeveiliging van Faraday |
Emc Emi Electrodeposited Copper Foil Shielding 1370mm Breedte
| Breedte voor Koperfolie: | 1295mm - 1370mm |
|---|---|
| Productnaam: | Emc Emi Electrodeposited Copper Foil Shielding Koperrol |
| Materiaal: | Rode koperfolie |
Emi 0.1mm de Beveiligingsband 1320mm van de Koperfolie rolt wijd M. Shielding
| Productnaam: | Emi Copper Foil Shielding Tape 1320 rolt wijd M. Shielding |
|---|---|
| Wijd: | 1320 |
| Materiaal: | Zuiver koper |
Mrirf Zaal 99,99% Zuivere Koperfolie die 0.1mm Dikte beschermen
| Productnaam: | 3oz de Beveiliging van de het Koperfolie van dikteelectrodeposited voor de Kooizaal van Mri Rf |
|---|---|
| Materiaal: | Zuiver Koper 99,99% |
| Dikte: | 0,1 mm dikte |
De wortelbarrière rolde Ontharde Koperfolie die 0.2mm Dikte 600mm beschermen Breedte
| Productnaam: | Gerolde wortel de Barrière onthardde 0.2mm Dikte 600mm de Foliebeveiliging van het Breedtekoper |
|---|---|
| Dikte: | 0.2mm |
| Breedte: | 600mm |
Rf-Folie die van het Kooi de Geleidende Koper 4 de Breedte van Oz beschermen 0.14mm 1320mm
| Productnaam: | Rf-Kooi 4 Oz 0.14mm 1320mm de Foliebeveiliging van het Breedte Geleidende Koper |
|---|---|
| Dikte: | 4oz 0.14mm |
| Breedte: | 1320mm |
Folie die van het Electrodeposited de Zuivere Koper 1320mm Breedte beschermen
| Productnaam: | 1320mm de Beveiliging van de het Koperfolie van Breedteelectrodeposited |
|---|---|
| Verpakking: | houten geval |
| Breedte: | 1320mm |
8 de Beveiliging van de het Koperfolie van micronelectrodeposited voor Rf-de Zaal van Kooimri
| Productnaam: | De Foliebeveiliging van het Electrodepositedkoper voor rf-de ruimte van kooimri |
|---|---|
| Materiaal: | Zuiver koper |
| Dikte: | 8 micronmeter aan 0.5mm |
Precision Electronics Copper Foil Shielding met 0,008 mm 0,42 mm dikte
| Product Name: | ED Copper Foil |
|---|---|
| Copper content: | ≥ 99.9% |
| Copper type: | ED Copper Foil For PCB, Li-ion Battery, MRI Room |

