Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
NMR EMI EMC rf Beschermde Deuren
| Productnaam: | MRI-deur |
|---|---|
| Toepassing: | MRI-Zaal, rf-Zaal |
| Materiaal: | Messingskoper |
De aangepaste Vierkante Rf-Pakking van het Pakkings Materiële Geleidende Schuim voor Beveiligingszaal
| Productnaam: | EMI Shielding Gasket Conductive Foams |
|---|---|
| Materiaal: | Geleidende Stof, Schuim met Geleidende Kleefstof |
| Toepassing: | Rf beschermde deur, rf-kooi/ruimte, rf-kabinet, rf-kamers, rf beschermde doos |
Nuclear magnetic resonancerf Beschermde Deuren voor de Beveiliging van Mri Rf
| Productnaam: | MRI-deur |
|---|---|
| Sollicitatie: | MRI Room, RF Room |
| Materiaal: | koper van messing |
4mm 2100mm HUISDIERENct de Lood Gevoerde Beveiliging van de Schuifdeurenstraling
| Productnaam: | Röntgenstraalct de Zaal beschermde Looddeur |
|---|---|
| Materiaal: | Gegalvaniseerd Staal plus loodblad |
| Gebruik: | CT Röntgenstraalzaal, HUISDIERENct |
X Ray Room Shielding Lead Glass-Straling met Verschillende Dikte
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Het hand Beschermde de Deuren Rf van Mri Zaal Enige Openen
| Productnaam: | De handmri-Zaal rf beschermde Enige Openingsdeuren |
|---|---|
| Materiaal: | Koperfolie, hout, Al plaat, messingsblad |
| Toepassing: | MRI-ruimte |
1.2 X 2.1M van de Stralingsbeschermingsproducten van RF Mri Room Shielding de Materiële Deur 30MHz
| Productnaam: | 1.2 x 2.1m Grootterf EMI RFI Beschermde Deuren met Kader en Hardware |
|---|---|
| Toepassing: | De Zaal van MRI rf |
| Grootte: | 1.2 x 2.1m |
Het beschermen van 0.1mm Geleidende Mesh Fabric Aluminum Foil Fiberglass Doek5g Beschermde Zaal
| Productnaam: | De elektrisch Geleidende Doeltreffendheid van de de Wolbeveiliging van de Stoffenvezel |
|---|---|
| Draaddiameter van de wol van de metaalvezel: | 0.050.1mm |
| Grootte: | 2kg/-broodjes5kg/broodje |
Geleidend Schuim 500mm 1000mm Vinger EMI Shielding Gasket Shielding Material
| Productnaam: | EMI-afschermingspakking Geleidend schuim Vingerpakking Afschermingsmateriaal |
|---|---|
| Materiaal: | geleidende stof, schuim, geleidende kleefstof |
| Toepassing: | Rf beschermde deur, rf-kooi/ruimte, rf-kabinet, rf-kamers, rf beschermde doos |
Geschilderd Zwart Rf Beschermd Venstersaluminium en Houten Grootte 1200*900mm
| GROOTTE: | 1200*900mm |
|---|---|
| Toepassing: | Het ziekenhuis |
| MQQ: | 1 PCs |

