Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
22 Maasnummer Koperdraadmaasstof voor MRI-RF-vensterbeschermingsmaterialen
| Materiaal: | Zuiver koper |
|---|---|
| Specificatie: | 8-200 maas/inch |
| Toepassing: | EMI/RF afscherming |
5mm Emi rf Beschermd Vensters Zwart Koper
| Materiaal: | Messingsnetwerk, Hol Glas |
|---|---|
| Venstergrootte: | 1.2m x 0.9m |
| Toepassing: | Beveiligingsprojecten |
16 Maasnummer Kopermaas voor MRI / RF-venster met aangepaste specificaties
| Materiaal: | zuiver koper |
|---|---|
| Specificatie: | 8-200 maas/inch |
| Toepassing: | EMI/RF afscherming |
2.1 X 1.2m de Beschermde Deuren van 130mhz 100db Rf voor Mri-Zalen het Beschermen
| Productnaam: | 2.1 X 1.2m MRI-Zaal 130MHz 100dB rf Beschermde Deuren |
|---|---|
| Materiaal: | Koper, Hout, Becu Vingers |
| Toepassing: | MRI-Zaal |
Hand Enige de Zaal van Mri van het Deurblad Deurrf Beschermde Slot en Sleutels
| Toepassing: | MRI-Zaal, rf-Zaal |
|---|---|
| Materiaal: | Messingskoper |
| Open Stijl: | Hand |
Handboek die van de de Deuren Witte Kleur van het messingskader het Rf Beschermde 1.2m Breedte openen
| Toepassing: | MRI-Zaal, rf-Zaal |
|---|---|
| Materiaal: | Messingskoper |
| Open Stijl: | Hand |
Hand Slingerende Douanerf Beschermde Deuren voor Mri-Zaal Installatie
| Productnaam: | De Beschermde Deur van MRI Door/RF |
|---|---|
| Toepassing: | MRI-Zaal, rf-Zaal |
| Materiaal: | Messingskoper |
Roestvrije Elektromagnetische Beveiligingsdeuren voor Rf-Kooi
| Productnaam: | EMC-kamerdeur, MRI-deur; |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal |
| toepassing: | RF-kamer / RF-doos, Afschermingsdeuren, RF MRI-afschermingsruimte |
Emi Shielding Conductive Fabric Over Foam gasket verschillende modellen voor RF Door
| Materiaal: | geleidende stof UL94HB-schuim |
|---|---|
| Dikte: | 8 mm*15 mm |
| Sleutelwoorden: | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
MRI-Zaal 1.2m X 0.9m de Beveiligingsmateriaal van de Stralingsbeschermingsdeur
| Eigenschappen: | houten kader of het kader van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | Messingskoper |
| Grootte: | aangepast |

