Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
20mm het Flintglas van de DikteStralingsbescherming voor Ct Röntgenstraalzaal
| Productnaam: | CT van de beveiligingsröntgenstraal Leaded Glazen |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
de Beveiligingssgs van 5mmpb 6mmpb X Ray Lead Radiation Protection Door Rf
| Productnaam: | Röntgenstraalct de Zaal beschermde Looddeur |
|---|---|
| Materiaal: | gegalvaniseerd staal |
| Gebruik: | CT Röntgenstraalzaal, HUISDIERENct |
10mm Dikte X Ray Lead Glass High Shielding-ultra Duidelijke Efficiency
| Plaats van herkomst: | Beijing, China |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Van de de Golfgids van het Legerings niet Messing van het de Buisschild Koper 300mm
| Eigenschap: | Beveiligingsmateriaal |
|---|---|
| Gebruik: | het ziekenhuis |
| Voordeel: | Hoog - kwaliteit |
12mm/2.5mmpb Transparante FlintglasStralingsbescherming
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Transparantie Vlakke 0.5mm X Ray Lead Glass Customized Size
| Naam: | Flintglas |
|---|---|
| Kleur: | Transparantie |
| Grootte: | Aangepast |
1070MM elektrisch Geleidende Stoffenkleding
| Naam: | Geleidende stof |
|---|---|
| Vlakte van geleidende stof: | PW LX FG |
| Grootte van geleidende stof: | breedte: 1070/1080/1100mm lengte: 30m/roll |
de StralingsbeschermingsFlintglas van 1.7mmpb 8mm in Verschillend Loodequivalent
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
8mmpb CT Zaal Gevoerde het Lood van de Stralingsbeschermingsdeur het Glijden voor Medische Radiografie
| Productnaam: | Röntgenstraalct de Zaal beschermde Looddeur |
|---|---|
| Materiaal: | Gegalvaniseerd Staal plus loodblad |
| Gebruik: | CT Röntgenstraalzaal, HUISDIERENct |
Messing Ingepaste Golfgeleiderbuis voor Mri-Zaal/Emc Emi Room
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
| Eigenschap: | beveiligingssignaal |

