Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
Doeltreffendheid van de de Deuren100db Beveiliging van de het dierlijke Ziekenhuis de Grote Grootte Rf Beschermde
| Productnaam: | Doeltreffendheid van de de Deuren100db Beveiliging van de het dierlijke Ziekenhuis de Grote Grootte |
|---|---|
| Materiaal: | Koper, Messing, de Vinger van het Berylliumkoper |
| Beveiligingsprestaties: | 10MHz~1GHz ontmoeten 100dB |
Zichtbaar glas Rf afgeschermd raam 1200*900 mm met koperen zwart gaas
| Framemateriaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Kenmerken: | Het magnetische Scherm |
| Functie: | insectcontrole |
Rf beschermde de Beveiligingszaal van 10MHz rf Deur 1.5m X 2.1m Nuclear magnetic resonance
| Productnaam: | De rf Beschermde Deuren 10MHz ~ 1GHz ontmoeten 100dB voor (NMR) nuclear magnetic resonance |
|---|---|
| Materiaal: | Koper, messing frame |
| Deurgrootte:: | 1.2m x 2.1m en 1.5m x 2.1m grootte |
Leidende koperen kleefband voor elektrische reparaties en plantenbescherming
| Materiaal: | koperen |
|---|---|
| Breedte: | 25mm/50mm |
| Toepassing: | RF-bescherming/decoratie |
0,05 van het Kopermm Pannespons Magnetische EMI Shielding Material
| Productnaam: | De elektrisch Geleidende Doeltreffendheid van de de Wolbeveiliging van de Stoffenvezel |
|---|---|
| Draaddiameter van de wol van de metaalvezel: | 0.050.1mm |
| Grootte: | 2kg/-broodjes5kg/broodje |
Berylliumkoperschijfpakking verschilt
| Materiaal: | Berylliumkoper |
|---|---|
| Dikte: | 0.08 mm/0.12 mm |
| Toepassing: | Beschermingsruimte/deur |
0.1mm Koperpannespons Emi Rf Shielding Room Installation
| Productnaam: | De elektrisch Geleidende Doeltreffendheid van de de Wolbeveiliging van de Stoffenvezel |
|---|---|
| Draaddiameter van de wol van de metaalvezel: | 0.050.1mm |
| Grootte: | 2kg/-broodjes5kg/broodje |
2 glazenrf Beschermde Vensters voor Mri-Beveiligingsmessing Mesh Inside
| Materiaal: | kopernetwerk, houten kader |
|---|---|
| Kleur: | Koperkleur |
| Venstergrootte: | 1.2m x 0.9m |
Glanzige zuiverheidsgeleidbaarheid koperen band voor EMI-bescherming
| Surface Finish: | Smooth |
|---|---|
| Material: | Copper |
| Specificaton: | Customized Acceptable |
3oz kopercomité de Zaal van de Kooimri van Faraday met Binnendecoratie
| Productnaam: | 3oz kopercomité de Zaal van de Kooimri van Faraday met Binnendecoratie |
|---|---|
| Materialen: | Kopercomité |
| De dienst: | gehele de Zaal van MRI rf moduleinstallatie |

