Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
De hoge Beschermde Deuren van de Beveiligingsdoeltreffendheid Rf het 1.2m*2.1m Ziekenhuis
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing: | Het ziekenhuis |
| Productnaam: | Rf-Deur |
50cm 100cm Geleidende Schuimpakking Emi Emc Shielding Materials Fabric
| Productnaam: | EMI-afschermingspakking Geleidende schuimpakking Afschermingsmateriaal Emi-pakking |
|---|---|
| Vorm: | cirkel, vierkant en aangepast |
| Lengte: | 500mm 1000mm |
1000mm het Vierkante Geleidende Schuim van Pakkingenemi shielding conductive fabric over voor rf-Deur
| Productnaam: | EMI Shielding Gasket Conductive Foams die Materiële Emi Shielding beschermen |
|---|---|
| Materiaal: | geleidende stof, schuim, geleidende kleefstof |
| Toepassing: | Rf beschermde deur, rf-kooi/ruimte, rf-kabinet, rf-kamers, rf beschermde doos |
Geleidend Schuim 100m Vinger Emi Shielding Gasket Material
| Productnaam: | Geleidend Schuim 100m Vinger EMI Shielding Gasket Shielding Material |
|---|---|
| Materiaal: | Het beschermen van Geleidend Stoffenschuim |
| Toepassing: | Rf-de beveiligingsdeur, rf-kooi/ruimte, rf-kabinet, rf beschermde doos |
Emi Shielding Conductive Sponge Fabric-Pakkingsschuim voor Rf-Deur Emi Cabinet
| Productnaam: | Emi Shielding Conductive Fabric Gasket-Schuim voor rf-Deur EMI Cabinet |
|---|---|
| Materiaal: | geleidende stof, schuim, geleidende kleefstof |
| Toepassing: | Het rf Beschermde Kabinet van de Deurdoos |
M Thyroid Collar Lead Ct van de Schortbeveiliging de Toebehoren van de AftastenStralingsbescherming
| Productnaam: | 0.5mmPb loodschort met Ct van de Schildklierkraag AftastenStralingsbescherming Accrssories |
|---|---|
| Gebruik: | Xray/CT installatietoebehoren |
| Lood gelijkwaardig van loodblad: | 0.5mmPb |
Vlotte Oppervlakte 2mm Loodbladen voor Stralingsbeveiliging
| Gewicht: | 22kg/st |
|---|---|
| Poeder of niet: | Geen poeder |
| Materiaal: | Lood |
15 Ct van het de StralingsbeschermingsFlintglas van Mm*1200 Mm*1000 Mm Röntgenstraalzaal Beveiliging
| Productnaam: | Flintglas |
|---|---|
| Toepassing: | Röntgenstraal, CT |
| Grootte: | 15 mm*1200 mm*1000 mm |
Hoog afschermende effectiviteit honingraat golfgeleider luchtventilatoren voor MRI-kamer
| Materiaal: | Blokstaal, koper, aluminium, roestvrij staal |
|---|---|
| Vorm: | Honingraat |
| Accessoires: | met/zonder lijst |
Standaarddeuren 1.2m X 2.1m van de GrootteStralingsbescherming voor Rf-de Zaal van Kooimri
| Productnaam: | Standaardgrootte 1.2m x 2.1m rf beschermde Deuren voor rf-Kooimri Zaal |
|---|---|
| Materiaal: | Koper, Messingskader, hout, Al plaat |
| Openingsrichting: | Aangepast |

