Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
De niet Magnetische rf Beschermde Deuren van de de Stralingsbeveiliging van de Deuren Nuclear magnetic resonance
| Productnaam: | MRI RF Afgeschermde Deuren Hout en Messing Frame Draadgaas Kast 1,2mx 2,1m |
|---|---|
| Toepassing: | De Zaal van MRI rf Installatie |
| Openingsrichting: | Aangepast |
De Zaal van Mri van de deur100db Rf Beschermde Bijlage Beveiligings Materiële Nuclear magnetic resonance
| Productnaam: | De Zaal van de deurrf Beschermde Bijlage MRI Beveiligings Materiële Nuclear magnetic resonance |
|---|---|
| Type: | EMC-kamerdeur, MRI-deur; |
| Isolatie: | 100dB |
De Zaal van Mri van het beveiligingsziekenhuis Deur voor Rf, Kleurendouane
| Productnaam: | MRI-Zaal Beveiligingsdeur voor de Deur van de het Ziekenhuisbeveiliging voor de Deur van MRI rf |
|---|---|
| Deurmateriaal: | Koper en Messing |
| Type: | EMC-kamerdeur, MRI-deur; |
0.15mm Band Emi Shielding For Rf Cage van het Dikte de Geleidende Zelfklevende Koper
| Productnaam: | Zelfklevende kopertape met geleidende lijm voor rf-kooi |
|---|---|
| Materiaal: | Rode Koperzuiverheid 99,99% |
| Zelfklevend Type: | geleidend of niet-geleidend |
4FT X 7FT rf Beschermde Deuren met Lawaaischuim
| Productnaam: | Rf Beschermde Deuren |
|---|---|
| Grootte: | 2.1m x 1.2m, 1.2x2.1M (Deur openingsgrootte) |
| Materiaal: | Koper, messing frame |
7ft x 4ft de Beschermde Deuren van 200kg rf voor MRI-Zaal Beveiligingszaal rf Kooi
| Productnaam: | 7ft x 4ft de Beschermde Deuren van 200kg rf voor MRI-Zaal Beveiligingszaal rf Kooi |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Beveiligingsprestaties: | 10MHz~1GHz ontmoeten 100dB |
Beschermd Deuren Aangepast de Grootteroestvrij staal van kopermri Rf
| Productnaam: | EMC-kamerdeur, MRI-deur; |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Toepassing: | RF-kamer / RF-doos, Afschermingsdeuren, RF MRI-afschermingsruimte |
Mrizaal van de de Deurendouane van de Stralingsbeveiliging de Grootteroestvrij staal
| Productnaam: | EMC-kamerdeur, MRI-deur; |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Toepassing: | De Doos van rf Chamber/RF, die Deuren, de Beveiligingszaal beschermen van rf MRI |
50 mm breed waterdicht geleidend kleefband van koper Emi Shielding Crafts
| Materiaal: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Breedte: | 25mm/50mm |
| Toepassing: | RF-bescherming/decoratie |
RF-beschermde deuren voor medische MRI-kamers met 80dB tot 120dB-bescherming
| Colors: | White Or Customized |
|---|---|
| Properties: | Medical MRI Equipments |
| Seal Type: | Magnetic |

