Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
MRI-Beschermd de Deurenlood van het Messingskader rf voor Stralingsbeschermingsdraad Mesh Cabinet 1.2m X 2.1m
| Productnaam: | MRI RF Afgeschermde Deuren Hout en Messing Frame Draadgaas Kast 1,2mx 2,1m |
|---|---|
| Materiaal: | Koper, messing frame |
| Deurgrootte:: | 1,2 mx 2,1 m |
van de de Deurenbescherming van 10MHz Mri rf Beschermde de Materialenemc Kamerrf Bijlage
| Productnaam: | Rf-Beveiligingsdeur voor Beschermde Zaal, emi vingervoorraad emc/emf beveiliging, rf-akoestisch Deur |
|---|---|
| Beveiligingsprestaties: | 10MHz~1GHz ontmoeten 100dB |
| Toepassing: | RF-kamer / RF-doos, Afschermingsdeuren, RF MRI-afschermingsruimte |
1.2m*2.1m Rf Beschermde Deur Mri met Lawaaischuim
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Toepassing: | RF-kamer / RF-doos, Afschermingsdeuren, RF MRI-afschermingsruimte |
| Productnaam: | EMC-kamerdeur, MRI-deur; |
99.95% de magnetische 50m Band van het Lengte Geleidende Zelfklevende Koper voor Emi Shielding
| Productnaam: | 99.95% magnetische Geleidende Zelfklevende Koperband voor EMI Shielding |
|---|---|
| Materiaal: | Rode Koperzuiverheid 99,99% |
| Zelfklevend Type: | geleidend of niet-geleidend |
0.15mm 50m 99,95 Magnetische Geleidende Zelfklevende Tweezijdige Koperband
| Productnaam: | 0.15mm Geleidende Zelfklevende het Koperband van het Dikte Zuivere Koper |
|---|---|
| Materiaal: | Rode Koperzuiverheid 99,99% |
| Zelfklevend Type: | geleidend of niet-geleidend |
Elektrisch Beschermd de Venstersaluminium van het Containerhuis Rf en Houten
| Open stijl: | vast |
|---|---|
| Eigenschap: | Het magnetische Scherm |
| Materiaal: | koper |
2.5CM 25M Adhesive Backed Copper Elektrostatisch Band Tweezijdig Signaal
| Productnaam: | Geleidend Zelfklevend Elektrisch de Barrièresignaal Elektrostatische EMI Shielding van de Koperband |
|---|---|
| Kleur: | Koperkleur |
| Dikte: | 0,1 mm dikte |
Hoog afschermende honingraat luchtlucht 300 x 300 mm voor MRI/RF kamerventilatie
| Materiaal: | Blokstaal, koper, aluminium, roestvrij staal |
|---|---|
| Vorm: | Honingraat |
| Accessoires: | met/zonder lijst |
Zichtbare Glasrf Beschermde Vensters 1200*900 Mm en Hol1500*1200*400 Rf Deur
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Materiaal: | Koper, koper, hout |
| Functie: | insectcontrole, medische beveiliging |
Medische Deur 1.2m X 2.1m van de het Ziekenhuisrf Beveiliging Mri
| Productnaam: | Rf beschermde Medische het Ziekenhuisdeuren 1.2m X 2.1m de Beveiligingsdeur van Mri Rf |
|---|---|
| GROOTTE: | Aangepast, volgens klant, 2.1m x 1.2m, 1.2x2.1M (Deur openingsgrootte) |
| Beveiligingsprestaties: | 10MHz~1GHz ontmoeten 100dB |

