Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
Flexibele Rubbervlam - de Kleefstof van vertragersemi emc gasket conductive foam
| Productnaam: | Flexibele Rubbervlam - zelfklevende emc van het vertragers geleidende schuim pakking |
|---|---|
| Materiaal: | TCS, Monel |
| Eigenschap: | Met of zonder kleefstof |
Groot Geleidingsvermogen Emi Gasket Square Shape Foam met Verpakte Stof
| Productnaam: | Het grote Schuim van Geleidingsvermogenemi shielding gasket square shape met Verpakte Stof |
|---|---|
| Materiaal: | geleidende stof, schuim, geleidende kleefstof |
| Lengte: | 500mm 1000mm |
Loodglas Vervaardiger Loodvenster Stralingsbescherming Voor Röntgenruimte Installatie
| Productnaam: | Flintglas |
|---|---|
| Afmetingen: | 1000*800mm |
| Proefproef: | Ondersteuning |
Zf6 / Zf7 80-100mm Stralingsbestand Hoog loodgelijk loodglas
| Duurzaamheid: | Langdurig en slijtvast |
|---|---|
| Flexibiliteit: | Vergemakkelijkt de beweging |
| Materiaal: | Lood |
1000mm X 600mm Stralingsbescherming X Ray Lead Apron And Thyroid-Kraag 2mmpb
| Naam van doek: | de kostuums van /glasses/cloth/lead van de loodschort |
|---|---|
| Gebruik: | Accessoires voor röntgen-/CT-installatie |
| Lood equivalent van bladlood: | 2 mmpb 3 mmpb 4 mmpb-10 mmpb |
het Loodschorten van 0.3mmpb 10mmpb voor Stralingsbescherming X Ray Protective Collar
| Naam van doek: | de kostuums van /glasses/cloth/lead van de loodschort |
|---|---|
| Gebruik: | Accessoires voor röntgen-/CT-installatie |
| Lood equivalent van bladlood: | 2 mmpb 3 mmpb 4 mmpb-10 mmpb |
het Loodschort van 4mmpb 1000mm met Ct van de Schildklierkraag SGS van Accrssories van de AftastenStralingsbescherming
| Naam van doek: | de kostuums van /glasses/cloth/lead van de loodschort |
|---|---|
| Gebruik: | Accessoires voor röntgen-/CT-installatie |
| Lood equivalent van bladlood: | 2 mmpb 3 mmpb 4 mmpb-10 mmpb |
Röntgenstraalct Zaal/Deur 3mm Lood het Afdekken voor Stralingsbescherming
| Plaats van herkomst: | Beijing, China |
|---|---|
| Merknaam: | Jovi |
| Gewicht: | 22kg/st |
1mm 2mm Zuiver X Ray Lead Sheet Radiation Protection voor Ct Zaal
| Plaats van herkomst: | Beijing, China |
|---|---|
| Merknaam: | Jovi |
| Gewicht: | 22kg/st |
Mri Veilige Zaal niet Magnetische Brancard Lichtgewicht
| naam: | Niet-magnetische brancard |
|---|---|
| Appplication: | MRI-Zaal |
| Materiaal: | Roestvrij staalbouw |

