Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
Gepersonaliseerde Witte RF Shielded MRI kamer Een enkele deur voor ziekenhuis
| Keyword: | Mri Room Door |
|---|---|
| Thickness: | 65mm Or Customized |
| Size: | Standard 1.2*2.1 Meter Or Customizable |
Van de de Schommelingsstraling van het Mrikoper Wit van de Beveiligingsdeuren het Messingskader voor het Ziekenhuis
| Productnaam: | Rf Beschermd van de de Schommelingsdeur van het Deurenmri Koper Wit het Messingskader voor het Zieke |
|---|---|
| Materiaal: | Beschermd die Koper met Messingskader wordt geplateerd |
| Deurgrootte:: | 1.5m x 2.1m grootte |
1.2M X 2.1M 4ft de Zaal van Deurrf Beschermd Deuren MRI NMR Beveiligingsmateriaal
| Productnaam: | De Deuren van rf Shieded binnen met Koper Materiële MRI Zaal voor het Ziekenhuis |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast, volgens klant, 2.1m x 1.2m, 1.2x2.1M (Deur openingsgrootte) |
| Beveiligingsprestaties: | 10MHz~1GHz ontmoeten 100dB |
van de de Stralingsbeschermingsbeveiliging van 10MHz 130MHz de Folie van het de Deurenmessing voor MRI-Zaal wordt ontworpen die
| Productnaam: | De Deuren van rf Shieded binnen met Koper Materiële MRI Zaal voor het Ziekenhuis |
|---|---|
| Toepassing: | De Doos van rf chamber/RF, die deuren, kabinetsdeuren, de beveiligingsruimte beschermen van rf MRI |
| Productnaam: | RF-afschermingsdeur voor afgeschermde ruimte, RF-deurschild 70db akoestisch en 100db demping; |
Emi Rfi 2100mm X 1200mm de Beveiligingsmateriaal van Draadmesh door cabinet mri room
| Grootte: | Aangepast, volgens klant, 2.1m x 1.2m, 1.2x2.1M (Deur openingsgrootte) |
|---|---|
| Deurmateriaal: | Koper en messing, koper |
| Verpakking: | In houten kisten, speciale export houten kartonnen verpakking: |
Emi Rfi Shield Doors Protection-Materialenemc Kamerbijlage
| Productnaam: | Emi Rfi Shield Doors Protection-Materialenemc Kamerrf Bijlage |
|---|---|
| Type: | EMC-kamerdeur, MRI-deur; |
| Toepassing: | RF-kamer / RF-doos, Afschermingsdeuren, RF MRI-afschermingsruimte |
SGS Mri Zalen Rf Beschermde Deuren met Hoge Beveiligingsdoeltreffendheid
| Productnaam: | Rf Beschermde Deuren voor Mri-Zalen met Beste Beveiligingsdoeltreffendheid |
|---|---|
| Beveiligingsprestaties: | 10MHz~1GHz ontmoeten 100dB |
| Toepassing: | RF-kamer / RF-doos, Afschermingsdeuren, RF MRI-afschermingsruimte |
Flexibel warmtebestendige dubbelzijdige koperen band met sterke hechting
| Adhesive Side: | Double-sided |
|---|---|
| Temperature Resistance: | Up To 120°C |
| Surface Finish: | Smooth |
MRI-kamerdeuren met witte brandwerende borden en drempels
| Properties: | Medical MRI Equipments |
|---|---|
| Size: | Standard 1.2*2.1 Meter Or Customizable |
| Keyword: | Mri Room Door |
Flexibel dubbelzijdig EMI-tape met sterke hechting geleidende kopertape aangepast Acceptabel
| Adhesion Strength: | Strong |
|---|---|
| Specificaton: | Customized Acceptable |
| Color: | Copper |

