Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
Van het de Venstersaluminium van de het ziekenhuisbouw Rf Beschermde van het de Legeringskader Grootte 1.5m*1.2m
| Productnaam: | Rf Beschermde Vensters |
|---|---|
| Structuur: | het holle glas aangemaakte netwerk van het glasmessing schilderde zwarte |
| Beveiligingsprestaties: | 10MHz-130MHz ontmoeten 100dB |
1200 * 2100mm Mri Rf Beschermde Deuren voor Magnetisch veld
| Productnaam: | 1200 * 2100mm MRI rf Deurrf Beveiliging voor Magnetisch veld |
|---|---|
| Toepassing: | MRI-Zaal, rf-Zaal |
| Eigenschappen: | Messingskader, koperfolie, witte vuurvaste raad |
Glanzige oppervlakte afwerking koper tape met geleidende kleefstoffen eisen
| Specifiek: | Aangepaste Aanvaardbaar |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid: | Tot 120°C |
| Flexibiliteit: | Flexibel |
1.2m x 2.1m Standaardgrootterf Beschermde Deuren voor Magnetische Beveiligingszaal
| Productnaam: | 1.2m x 2.1m Standaardgrootterf Beschermde Deuren voor Magnetische Beveiligingszaal |
|---|---|
| Materiaal: | Koper |
| Toepassing: | Magnetische Beveiligingszaal |
1.2m*2.1m van de de Deurschommeling van Groottemri Rf Hand het Ziekenhuisbeveiliging met 100db
| Productnaam: | 1.2m*2.1m Deur van de het Ziekenhuisbeveiliging MRI rf van de grootteschommeling de Hand met 100db |
|---|---|
| toepassing: | Het ziekenhuis |
| Materiaal: | Koperfolies die materialen beschermen |
1.5m X 1.2m 100dB Emi Shielded Windows Rf Shielding Al Alloy Frame
| Productnaam: | Al Alloy Frame 1.5m x 1.2m het Netto Gewichtsmri rf Beschermde Vensters van 60kg |
|---|---|
| Venstergrootte: | 1.5m x 1.2m |
| Materiaal: | Messingsnetwerk, Hol Glas, Koperfolie |
0.15mm Gerolde het Blad Hoge Zuiverheid van de Koperbeveiliging
| Toepassing: | Mrizaal Installatie |
|---|---|
| Materiaal: | Zuiver Rood Koper |
| Breedte voor Koperfolie: | 1295mm - 1370mm |
50mm 0.1mm Kleverige Achter Geleidende Zelfklevende Koperband voor MRI-Zaal
| Kleur: | Rode Koperkleur |
|---|---|
| Breedte: | 50mm |
| Lengte: | 50m/rol |
0.1mm rf de Tweezijdige Band van de Koperbeveiliging met Geleidende Kleefstof
| Productnaam: | 0,1 mm Dikte 50 mm Breedte 50 m Lengte Geleidende zelfklevende kopertape |
|---|---|
| Toepassing: | RF-afschermingsruimte |
| Dikte: | 0.1mm |
50M Geleidende Bandmri Zaal Zelfklevende Koperstrook 5CM Op hoge temperatuur
| Productnaam: | Dubbelzijdige afschermende geleidende zelfklevende koperen tape op hoge temperatuur |
|---|---|
| Kleur: | Koperkleur |
| Dikte: | 0,06 mm dikte |

