Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
Handmri-Deur 1.2m*2.1m het Materiaal van de Koperbeveiliging voor Mri-Zaal Bouw
| Kenmerken van MRI-deur: | Messingskader + koperfolie + witte vuurvaste raad + drempel |
|---|---|
| Materiaal: | Messingskoper |
| Grootte: | Aangepaste aanvaardbaar |
2.1 X 1.2m rf Beschermde de Zaal van Deuren Hand Uitgaande en Juiste Mri Beveiliging 1GHz
| Productnaam: | MRI-Zaal 2.1m x 1.2m Hand Uitgaande en Juiste rf Beschermde Deuren |
|---|---|
| Materiaal: | Koper |
| Toepassing: | MRI-Zaal, rf-Zaal |
1200*2100 mm afschermde deur voor MRI / RF-kamerconstructie
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Toepassing: | MRI-Zaal |
50 m lengte glad oppervlak geleidende koperen band
| Specificaton: | Customized Acceptable |
|---|---|
| Package: | Carton |
| Temperature Resistance: | Up To 120°C |
MRI-Zaal 1.2m X 0.9m de Beveiligingsmateriaal van de Stralingsbeschermingsdeur
| Kenmerken van MRI-deur: | Messingskader + koperfolie + witte vuurvaste raad + drempel |
|---|---|
| Materiaal: | Messingskoper |
| Grootte: | Aangepaste Aanvaardbaar |
Schommeling en het Glijden de Deuren van Mri Rf Beschermde met Aangepaste Grootte
| Materialen: | Messingskader + koperfolie + witte vuurvaste raad + drempel |
|---|---|
| Productnaam: | Schommeling en het Glijden de de Beveiligingsdeur van MRI rf voor de Zaal van MRI rf met customzied |
| Open Stijl: | Hand of automatisch |
2.1m rf Beschermd Deurenhandboek
| Productnaam: | MRI-Zaal Beschermde Deuren van de Bijlage de Hand Dubbele 2.1m Hoogte rf |
|---|---|
| Toepassing: | De Zaal van MRI rf |
| Characterastics: | Messingskader + koperfolie + witte vuurvaste raad + drempel |
De kern Magnetische Zaal rf Beschermde Zaal Deur Beschermde 100dB van Deurenmri
| Productnaam: | Kern Magnetische Zaal Aangepaste Groottemri rf Beschermde Deuren |
|---|---|
| Eigenschappen: | Messingskader, koperfolie, witte vuurvaste raad |
| Grootte: | 1.2*2.1m en aangepast |
100db rf Beschermde Deur voor de Nuclear magnetic resonancezalen van Mri
| Productnaam: | Rf Beschermde Deuren voor de Nuclear magnetic resonancezalen van MRI |
|---|---|
| Eigenschappen: | Messingskader, koperfolie, witte vuurvaste raad |
| Grootte: | Norm 1.2*2.1m |
100db dikkere Rf Beschermde Deuren voor Mri-Zalen
| Productnaam: | 100db de dikkere Beschermde Deur van MRI Rf voor Mri-Zalen |
|---|---|
| Eigenschappen: | Messingskader, koperfolie, houten structuur |
| GROOTTE: | 1.2*2.1m |

