Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
Dubbelzijdig geleidend koperen band voor EMI-bescherming
| Temperatuurbestendigheid: | Tot 120°C |
|---|---|
| Lange: | 50 meter |
| Kleur: | koperen |
1200MM 2100MM de Zaal van het Ziekenhuismri Installatierf Beschermde Deuren 15MHz
| Productnaam: | MRI-deur |
|---|---|
| Toepassing: | MRI-Zaal en de Kooi van Faraday |
| Kenmerken van MRI-deur: | Messingskader + koperfolie + witte vuurvaste raad + drempel |
Van de het Metaalraad van het kopermessing de Beschermde Deuren Rf in Magnetische Beveiliging
| Productnaam: | De rf Beschermde die Raad van het het Messingsmetaal van het Deurenkoper in Magnetische Beveiliging |
|---|---|
| Toepassing: | MRI-Zaal, rf-Zaal |
| Kenmerken van MRI-deur: | Messingskader + koperfolie + witte vuurvaste raad + drempel |
1200mm 2100mm Rf Beveiligingsdeuren voor MRI-Zalen met Koperflens
| Toepassing: | MRI-kamer, RF-kamer, RF-kamer |
|---|---|
| Kenmerken van MRI-deur: | Messingskader + koperfolie + witte vuurvaste raad + drempel |
| Materiaal: | Messingskoper |
110dB deurrf Beveiliging voor Mri-Zalen het Magnetische veld van het Kabinetsdeuren van het Metaalscherm
| Productnaam: | MRI-Zaal 110dB de Beschermde Deuren van de Magnetisch veldfrequentie rf |
|---|---|
| Materiaal: | Koper |
| Toepassing: | MRI-Zaal, rf-Zaal |
De Kooirf Beschermde Deuren van Faraday van het koperkader Elektromagnetisch voor Mri-Zaal
| Productnaam: | Deuren van de de Kooi de Elektromagnetische Beveiliging van Faraday van het koperkader voor MRI-Zaal |
|---|---|
| Toepassing: | MRI-ruimte |
| Materiaal: | messing, koper |
4ft X 8ft het rf Beschermde Metaal van Mesh Cabinet Installation Pneumatic Copper van het Deurenmessing
| Productnaam: | MRI-deur |
|---|---|
| Toepassing: | MRI-Zaal, rf-Zaal |
| Kenmerken van MRI-deur: | Messingskader + koperfolie + witte vuurvaste raad + drempel |
10MHz 4ft X 8ft het Rf Beschermde Metaal van Mesh Cabinet Installation Pneumatic Copper van het Deurenmessing
| Productnaam: | MRI-Deur |
|---|---|
| Materiaal: | Koper |
| eigenschappen: | Messingskader + koperfolie + witte vuurvaste raad + drempel |
De hand Enige Beschermde Deuren van het Deurblad Rf met Eigen Slotsysteem
| Toepassing: | MRI-Zaal, rf-Zaal |
|---|---|
| Kenmerken van MRI-deur: | Messingskader + koperfolie + witte vuurvaste raad + drempel |
| Materiaal: | Messingskoper |
0.06mm Dikke Mri Zaal Geleidende Zelfklevende Koperband Aangepaste Breedte
| Productnaam: | 0,06 mm dikke MRI-kamer koperfolie dubbele geleidende tape |
|---|---|
| Dikte: | 0.06mm |
| Zelfklevend Type: | geleidende zelfklevende of normale kleefstof |

