Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
Elektromagnetische vergrendeling op maat Kleur Witte RF afschermde deur Voor MRI machine kamer
| Materials: | Brass Frame,copper Foil,white Fireproof Board + Threshold |
|---|---|
| Opening Pattern: | Customized |
| Shielding Performance: | 80dB/90dB/100dB/120dB |
RF afgeschermde openingsdeuren met witte afwerking voor MRI-kamers
| Shielding Performance: | 80dB/90dB/100dB/120dB |
|---|---|
| Materials: | Brass Frame,copper Foil,white Fireproof Board + Threshold |
| Keyword: | Mri Room Door |
1500MM X 1200MM Rf-de Glazen venstersrf Beveiliging Al Alloy Frame van de Stralingsbeveiliging
| Productnaam: | Al Alloy Frame 1.5m x 1.2m het Netto Gewichtsmri rf Beschermde Vensters van 60kg |
|---|---|
| Venstergrootte: | 1.5m x 1.2m |
| Materiaal: | Messingsnetwerk, Hol Glas, Koperfolie |
De elektrolytische Zelfklevende Folie van de Koperbeveiliging voor Rf-Kooi
| Productnaam: | De elektrolytische Zelfklevende Bladen die van de Koperfolie voor Rf-Kooi beschermen |
|---|---|
| Dikte: | 20μm150μm |
| Breedte: | 0,6 -- Speciale 1.5m kan 1320mm worden aangepast |
Van de het Koperbeveiliging van MRI ED 1370mm van het de Bandscherm de Kooifolie van Faraday
| Materiaal: | 99,9% koper |
|---|---|
| Toepassing: | De beveiliging van MRI rf |
| Breedte: | 1370 mm |
EMI-beschermende koperen geleidende band dubbelzijdig EMI-pakketband
| Adhesive Side: | Double-sided |
|---|---|
| Package: | Carton |
| Surface Finish: | Smooth |
10MHz rf Beschermd van het de Beveiligingsziekenhuis van Deurenmri het Koperinlegsel
| Productnaam: | De rf Beschermde van het het ziekenhuiskoper van de Deurenmri beveiliging deur van de het inlegselbe |
|---|---|
| Materiaal: | Koper, messing frame |
| Deurgrootte:: | 1.2m breedte x 2.1m hoogte |
1.8 X 2.1m rf Beschermde Deuren voor de Zaal die van de Kooimri van Faraday Materieel Koper beschermen
| Productnaam: | De Deuren van rf Shieded binnen met Koper Materiële MRI Zaal voor het Ziekenhuis |
|---|---|
| Materiaal: | Het paneel van de koperfolie, Messingskader voor deur |
| Deurgrootte:: | 1.2m x 2.1m en 1.8m x 2.1m |
van de de Stralingsbeveiliging van 130MHz 110dB EMC van het de Deurenmetaal OEM van Mesh Door Cabinet
| Productnaam: | EMC MRI Zaal Bijkomende Koperrf Shieded Deuren met de Berylliumlente |
|---|---|
| Materiaal: | Het paneel van de koperfolie, Messingskader |
| Deurgrootte:: | 1.2m x 2.1m of aangepaste grootte |
Van het Kaderrf Beschermde Deuren van het Mrimessing de Douanegrootte 1.2m X 2.1m met Gat
| Productnaam: | Van de de Beveiligingsdeur van MRI rf het Messingskader aangepaste grootte 1.2m x 2.1m met Gat |
|---|---|
| Materiaal: | koperblad |
| Toepassing: | Beveiligingsdeuren, de Beveiligingszaal van rf MRI |

