Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
50m 0.06mm Geleidende Zelfklevende de Folie Geleidende Band van de Koperband
| Productnaam: | 0.06mm de Dikte Aangepaste Band van het Grootte Geleidende Zelfklevende Koper |
|---|---|
| Dikte: | 0.06mm |
| Zelfklevend Type: | geleidende zelfklevende of normale kleefstof |
14khz rf Beschermd Deurenemc Mri Beveiligingszaal Bijkomend Koper
| Productnaam: | EMC MRI rf Beveiligingszaal de Bijkomende Beschermde Deuren van de Koperdeur Rf |
|---|---|
| Toepassing: | RF-kamer / RF-doos, Afschermingsdeuren, RF MRI-afschermingsruimte |
| GROOTTE: | 1.2m*2.1m |
Douane 50mm de Bandrf Beveiliging van het Breedte Geleidende Zelfklevende Koper
| Productnaam: | 50mm Breedte rf die Geleidende Zelfklevende Koperband beschermen |
|---|---|
| Dikte: | 0,1 mm dikte |
| Lengte: | 50m/roll of aangepast |
Buigsame koperen tape met sterke kleefstof voor afscherming en aarding
| Color: | Copper |
|---|---|
| Package: | Carton |
| Feature: | With Conductive And Adhesive |
EMI-bescherming Beryllium koper figuurpakking verschillende soorten voor MRI-deur
| Materiaal: | Berylliumkoper |
|---|---|
| Dikte: | 0.08 mm/0.12 mm |
| Toepassing: | Beschermingsruimte/deur |
Kies 0.1mm Geleidende Zelfklevende Koperband voor Mri-Zaal uit
| Productnaam: | De Banden van het beveiligingskoper met Zelfklevende en Enige Geleidend voor MRI-Zaal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm |
| Breedte: | 25mm |
1295mm Electrodeposited 2oz het Blad van de Koperbeveiliging voor Rf-Kooi
| Productnaam: | Van de de Foliebeveiliging van het Electrodepositedkoper het Blad 2oz 1295mm voor Rf-Kooi |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99.85% |
| Materiaal: | Rode koperfolie |
Electrodeposited 0.1mm de Folie van de Koperbeveiliging voor Mri-Zaal
| Productnaam: | De Folie die van het Electrodepositedkoper 0.1mm Rf Kooi de Bouwdak beschermen |
|---|---|
| Dikte: | 25μ-200μ |
| ED-de dikte van de koperfolie: | 0.07mm 0.105mm 0.14mm |
Gepersonaliseerde RF afgeschermde deuren koper-type Li-ion batterij op aanvraag spoel lengte en gewicht
| Copper type: | ED Copper Foil For PCB, Li-ion Battery, MRI Room |
|---|---|
| Application: | Transformer, PCB, Battery, Precision Electronics, Electrical Appliances, Medical Equipment... |
| Characteristics: | High Temperature Elongation, Fine And Uniform Crystal Structure |
Vlakheid en prestaties RF-beschermde ramen voor de productie van medische apparatuur
| Flatness: | Good Flatness Close To 100%, Without Stress Or Others That Can Influence The Production |
|---|---|
| Product Name: | ED Copper Foil |
| Cut roll width: | Customized |

