Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
0.1mm Dikte 50mm Opgeruimd de Band Enig van het Breedte Geleidende Zelfklevende Koper
| Eigenschap: | Hittebestendig, Waterdicht, Antistatisch |
|---|---|
| Materiaal: | koperfolie |
| Zelfklevende kant: | Kies Opgeruimd uit |
1.2m X 2.1m de Rf Beschermde Folie van het het Kaderkoper van het Deurenmessing met Lokaal en Sleutels
| Productnaam: | 1.2m x 2.1m van de de Beveiligingsrf MRI Deur van het Messingskader het Koperfolie met Lokaal en Sle |
|---|---|
| Materiaal: | Koperfolies |
| toepassing: | De beveiligingsruimte van rf MRI |
3oz geleidende Beveiligingsband 1320mm Bredere Electrodeposited
| Dikte: | 3oz 0.105mm |
|---|---|
| Breedte: | 1320mm |
| Verpakking: | houten geval |
Tweezijdige Geleidende Zelfklevende Koperband voor de Kooiinstallatie van Mri Rf Faraday
| Productnaam: | Geleidende de Foliebanden van het Beveiligingskoper voor de Kooiinstallatie van MRI rf Faraday |
|---|---|
| Dikte: | 0.06mm |
| Breedte: | 25mm |
Electrodeposited2oz Koper Emi Foil Shielding Roll Stock
| Materiaal: | Zuiver Koper |
|---|---|
| Dikte: | 2oz |
| Breedte: | 1285mm, 1290mm, 1295mm |
De Beveiligingsrf Venster van het legeringskader met Geschilderd Kopernetwerk
| Materiaal: | zuiver koper |
|---|---|
| Gebruik: | Emf Beveiliging |
| Kleur: | Geschilderd |
25mm Antistatische Band 0.1mm van het Breedte Tweezijdige Geleidende Koper
| Productnaam: | 0,1 mm Dikte 50 mm Breedte 50 m Lengte Geleidende zelfklevende kopertape |
|---|---|
| Toepassing: | rf-beveiligingsruimte |
| Dikte: | 0.1mm |
Industrie die ED-Medische de Beveiligings Verschillende Dikte leiden van het Foliekoper
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-Alloy |
| Materiaal: | Koper |
50mm RFI Geleidende Zelfklevende Tweezijdige de Folieband EMI Shielding van de Koperband
| Productnaam: | Geleidende zelfklevende kopertape enkel dubbelzijdig met gratis monsters |
|---|---|
| Kleur: | Koperkleur |
| Dikte: | 0,1 mm dikte |
25mm de 0.01cm Tweezijdige Geleidende Band van de Koperfolie voor rf-de Beveiliging van de Koperstraling
| Productnaam: | Geleidende zelfklevende kopertape dubbelzijdig voor EMI- en RF-afscherming |
|---|---|
| Kleur: | Koperkleur |
| Dikte: | 0,1 mm dikte |

