Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
Emi Rf Shielding Conductive Adhesive-Koperband 0.06mm
| Productnaam: | Zelfklevende EMI rf de Folieband van het Beveiligingskoper met Geleidend |
|---|---|
| Toepassing: | EMI MRI rf Beveiliging |
| Dikte: | 0.06mm |
Magnetische Band 0.1mm van het Beveiligings Geleidende Zelfklevende Koper Dikte voor Mri-Zaal
| Productnaam: | Magnetische Beveiliging 0.1mm de Banden van de het Koperfolie van de Diktebeveiliging voor MRI-Zaal |
|---|---|
| Materiaal: | Rode Koperzuiverheid 99,99% |
| Zelfklevend Type: | geleidend of niet-geleidend |
Antistatische Geleidende Koperband voor Beschermde Zaal
| Eigenschap: | Hittebestendig, Waterdicht, Antistatisch |
|---|---|
| Materiaal: | koperfolie |
| Zelfklevende kant: | Kies Opgeruimd uit |
0.1mm de 25mm Geleidende Zelfklevende Tweezijdige Zelfklevende Thermische Geleidende Band van de Koperband
| Productnaam: | Geleidende zelfklevende kopertape dubbelzijdig voor EMI- en RF-afscherming |
|---|---|
| Zelfklevende Kant: | Kies Opgeruimd uit |
| Kleur: | Koperkleur |
Mri Rf die Geleidende Folieband 0.1mm beschermen Flexibele Dikte
| Productnaam: | De Banden van het de Beveiligingskoper van MRI rf voor 0.1mm dikte met Flexibele Koperfolie |
|---|---|
| Materiaal: | Rode Koperzuiverheid 99,99% |
| Zelfklevend Type: | geleidend of niet-geleidend |
Mrizaal Geleidende Tweezijdige Koperband 0.15mm Dikte Zelfklevende Emi Shielding
| Productnaam: | MRI-Zaal de Geleidende 0.15mm Band Dubbele Zelfklevende Emi Shielding van het diktekoper |
|---|---|
| Dikte: | 0.15mm |
| Breedte: | 50 mm breedte |
De Band Zelfklevende Tweezijdig van de multi-grootte Geleidende Beveiliging voor Beschermde Zaal
| Eigenschap: | Hittebestendig, Waterdicht, Antistatisch |
|---|---|
| Materiaal: | koperfolie |
| Zelfklevende kant: | Kies Opgeruimd uit |
Waterdichte Geleidende Zelfklevende Koperband Emi Shielding Crafts Electrical Repairs
| Eigenschap: | Hittebestendig, Waterdicht, Antistatisch |
|---|---|
| Materiaal: | koperfolie |
| Zelfklevende kant: | Kies Opgeruimd uit |
0.6mm Dikke Geleidende Zelfklevende Koperband voor Gebrandschilderd glasgitaar EMI Shielding
| Eigenschap: | Hittebestendig, Waterdicht, Antistatisch |
|---|---|
| Materiaal: | koperfolie |
| Zelfklevende kant: | Kies Opgeruimd uit |
50mm Band van het Breedte de Geleidende Zelfklevende Koper voor Beschermd Comité
| Productnaam: | 50mm de Folieband van het Breedtekoper met Geleidende Kleefstof voor Beschermd Kopercomité |
|---|---|
| Dikte: | 0.06mm |
| Breedte: | 50MM of aangepast |

