Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
0.06mm 25mm Elektrisch Gitaarkoper die Tweezijdige Band 99,95 beschermen van de Koperfolie
| Productnaam: | Geleidende zelfklevende kopertape voor gitaar EMI-afscherming en ambachten |
|---|---|
| Kleur: | Koperkleur |
| Dikte: | 0,06 mm dikte |
Mrizaal Dubbele Geleidende Zelfklevende Koperband Emi Shielding
| Productnaam: | MRI-Zaal Geleidende Koperband Dubbele Zelfklevende Emi Shielding |
|---|---|
| Dikte: | 0.12mm |
| Breedte: | 25mm, 50mm of aangepast |
De Breedte van de Folieemi shielding 3oz 1320mm van het Electrodepositedkoper
| Dikte: | 3oz |
|---|---|
| Breedte: | 1320mm |
| Toepassing: | De beveiliging van MRI rf |
0.1mm 250mm Dubbele Geleidende SGS van de Koperfolie
| Productnaam: | 0.1mm 250mm Dubbele Geleidende Zelfklevende Koperband |
|---|---|
| Zelfklevende kant: | Kies Opgeruimd uit |
| Dikte: | 0,1 mm dikte |
0.1mm Zuivere Band van de het Koperfolie van de Dikterf Kooi de Geleidende
| Productnaam: | 0.1mm Zuivere Geleidende Zelfklevende het Koperband van de Dikterf Kooi |
|---|---|
| Zelfklevende kant: | Enige kant |
| Materiaal: | Zuiver koper |
Hoge Prestaties ED 99,90% Materiaal van de het Blad het Zuivere Beveiliging van de Koperfolie
| Plaats van herkomst: | Peking, China |
|---|---|
| Vorm: | Rol |
| Legering of niet: | Non-Alloy |
Broodje 0.1mm de Band van de Koperbeveiliging in Rf-Kooi de Bouwdak
| Productnaam: | Broodje van de Beveiligingsband 0.1mm van de Koperfolie Rf-Kooi de Bouwdak |
|---|---|
| Dikte: | 20μm150μm |
| Breedte: | 0,6 -- Speciale 1.5m kan 1320mm worden aangepast |
25m/Roll 150mm Band van het Breedte de Geleidende Zelfklevende Koper voor Rf-Kooi
| Productnaam: | 150mm de Folieband van het Breedtekoper met Geleidende Kleefstof voor Rf-Kooi |
|---|---|
| Dikte: | 0.06mm |
| Zelfklevend Type: | geleidende zelfklevende of normale kleefstof |
Aangepaste Beschermde Geleidende Folie 0.06mm Dikte
| Productnaam: | De geleidende Band van de Koperfolie met Geleidende Kleefstof voor Beschermd |
|---|---|
| Materiaal: | Rode Koperzuiverheid 99,99% |
| Kleur: | Koperkleur |
Beschermde Geleidende Band met Geleidende Zelfklevende 50m/Roll
| Productnaam: | De geleidende Band van de Koperfolie met Geleidende Kleefstof voor Beschermd |
|---|---|
| Materiaal: | Rode Koperzuiverheid 99,99% |
| Kleur: | Koperkleur |

