Alle producten
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ copper foil shielding ] bij elkaar passen 305 producten.
Van de de BeveiligingsStralingsbescherming van het koperinlegsel van het de Deurenmessing het Kaderschommeling voor Mri-Zaal
| Productnaam: | Rf Beschermde van de het Inlegselbeveiliging van het Deurenkoper van het het Messingskader de Schomm |
|---|---|
| Materiaal: | Binnenkoperplaat, Buitenal paneel, Messingskader |
| Deurgrootte:: | 1.2m x 2.2m grootte |
99.85% Mri-Zaal de Comités van de Koperfolie voor Emi Shielding Application
| Productnaam: | Mrizaal de Comités van de Koperfolie voor EMI Shielding Application |
|---|---|
| Materiaal: | Zuivere koperfolie |
| ED-koperfolie Spec.: | 0.14mm |
Van de de Kooistraling van Faraday van de koperfolie de Beveiligingsdeuren voor MRI-Zaal
| Productnaam: | MRI-deur |
|---|---|
| Toepassing: | MRI-Zaal, rf-Zaal |
| Materiaal: | Messingskoper |
Zuivere Klantgerichte Electrodeposited-Koperfolie in Broodje voor de Kooi van Mri Rf
| Productnaam: | koperfolie |
|---|---|
| Oorsprong: | Peking, China |
| Legering of niet: | Non-Alloy |
Temperatuurbestendige flexibele geleidende koperen band tot 120 °C
| Material: | Copper |
|---|---|
| Usage: | Shielding And Grounding |
| Flexibility: | Flexible |
0.15mm rolde de het Blad Hoge Precisie van de Vervaardigd Koperfolie 600mm
| Productnaam: | 0.15mm High-precision rollen-vervaardigd Blad 600mm van de Koperfolie |
|---|---|
| Materiaal: | Zuiver koper |
| Gebruik: | De kooi van Faraday, MRI-ruimteinstallatie |
Dubbelzijdig sterk kleefmiddel geleidend koperen folieband voor afscherming
| Adhesive Side: | Double-sided |
|---|---|
| Package: | Carton |
| Specificaton: | Customized Acceptable |
5mm rf de Folieband van het Kooikoper met Geleidende Kleefstof voor Gitaar & Emi Shielding
| Materiaal: | Rode Koperzuiverheid 99,99% |
|---|---|
| Kleur: | Koperkleur |
| Dikte: | 0.06mm, 0.1mm |
0.06mm 50mm 99,95 de Band van de Koperfolie met Geleidende Zelfklevende Emi Shielding EMI Shielding
| Productnaam: | 0,06 mm dikte 50 mm breedte EMI geleidende zelfklevende kopertape |
|---|---|
| Dikte: | 0.06mm |
| Breedte: | 50 mm of aangepast |
50mm 0.06mm MRI Zaal de Geleidende Band Tweezijdige Zelfklevende Emi Shielding van de Koperfolie
| Productnaam: | 0.06mm de Dikte Aangepaste Band van het Grootte Geleidende Zelfklevende Koper |
|---|---|
| Dikte: | 0.06mm |
| Zelfklevend Type: | geleidende zelfklevende of normale kleefstof |

