Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ lead glass for x ray room ] bij elkaar passen 256 producten.
Hoge duurzaamheid Röntgenlicht Loodglas Röntgenbescherming tot 150KV 40mm Dikte
| Afwerking van het oppervlak: | gepolijst |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Hoog |
| Kante-type: | Glanz |
Huisdierenct het Dikkere 30mm Certificaat van Ce van het StralingsbeschermingsFlintglas
| Dikte: | 30 - 50mm |
|---|---|
| MOQ: | 1 PC |
| Kleur: | Transparant |
20mm van de Röntgenstraalglazen 4.4pb van het Diktelood Ct van de het Loodgelijkwaardigheid Zaal
| Productnaam: | 20mm van het het Flintglas4.4pb Lood van de diktestraling CT van de de Gelijkwaardigheidsröntgenstra |
|---|---|
| Lood equivalent: | 4.4mmPb |
| Dikte: | 20mm |
18 van Mm van de de Stralingsbeveiliging Dikteglazen vensters 3,69 Mmpb-de Röntgenstraal van de Loodgelijkwaardigheid
| Productnaam: | 18 mm-Dikte 3,69 van de de Gelijkwaardigheidsröntgenstraal van het mmPblood de Stralingsbeschermings |
|---|---|
| Loodequivalent: | 3.69mmPb |
| Dikte: | 18mm |
6mm 8mmpb Stralingsbeveiliging X Ray Lead Door Medical Protective-SGS
| Productnaam: | De Röntgenstraalct van de Stralingsbeschermingsdeur de Beschermende Deur van het Deurlood |
|---|---|
| Gebruik: | CT Röntgenstraalzaal |
| Grootte: | 0.9m x 2.1m grootte of aangepaste grootte |
40 mm röntgen-beschermingsglas Maximale bescherming voor uw bedrijf
| Grootte: | Op maat |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Hoog |
| Reflectie: | < 1% |
8mm X-Ray Shielding Glass 1.7mmpb-6.71mmpb Lead Equivalent Transparent Design
| Dikte: | 825mm |
|---|---|
| Toepassing: | Medisch, Industrieel, Enz. |
| Vorm: | Rechthoek, Vierkant, Ronde, Enz. |
Antistraling 25mm Dikte X Ray Shielding Glass 6 Mmpb 1200mm*1000mm
| Productnaam: | 6.71mmPb de StralingsbeschermingsFlintglas van de loodgelijkwaardigheid |
|---|---|
| Dikte: | 25mm |
| Lood equivalent: | 6.71mmPb |
Rechthoekige vorm Stralingsbeschermingsglas Transparante röntgenstraling voor de veiligheid op het werk
| Duurzaamheid: | Hoog |
|---|---|
| Lood equivalent: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
| Dikte: | 825mm |
Rechthoekige loodbrillen Stralingsbescherming voor industriële werkomgevingen
| Kleur: | Transparante |
|---|---|
| Grootte: | Op maat |
| Toepassing: | Medisch, Industrieel, Enz. |

