Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ lead glass for x ray room ] bij elkaar passen 256 producten.
3.1mmpb Lood-equivalent stralingsbeschermingsglas voor hoge lichtdoorstraling
| Vorm: | Rechthoek, Vierkant, Ronde, Enz. |
|---|---|
| Productnaam: | StralingsbeschermingsFlintglas |
| Duurzaamheid: | Hoog |
2400 X900mm 1cm de Dikke Transparante Beveiliging van het Stralingsglas
| Dikte: | 10mm |
|---|---|
| Loodequivalent: | 2.1mmpb |
| GROOTTE: | Van 200* 300 aan 2400* 1200mm |
0.5mmpb de Radiologie van loodbeschermende brillen Al Rond Lood die Stralingsbescherming behandelen
| Naam: | 0.5mmpb globaal Lood die Stralingsbescherming X behandelen Ray Glasses |
|---|---|
| Lood equivalent: | 0.50mmPb, 0.35, 0.25~0.50mmPb |
| Punt: | bescherming tegen röntgenstralenstraling |
1mmpb het SchermStralingsbescherming X van het loodschild Ray With Lead Glass In-Radiologie
| Naam: | Straling X Ray Protection Lead Shield Screen met Flintglas in Radiologie |
|---|---|
| Eigenschappen: | Beschermende Producten medisch-Ray |
| Lood equivalent: | 1mmpb 2mmpb |
Röntgenblaad voor stralingsbescherming voor CT-ruimte Grootte kan worden aangepast
| Plaats van herkomst: | PEKING, CHINA |
|---|---|
| Merknaam: | Jovi |
| Gewicht: | 22kg/st |
Leaded de Stralingsbeschermingsglas van de beveiligingsröntgenstraal voor Ct Zaal/Looddeur
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
| Loodequivalent: | 1.7/2.1/2.6/3.3/3.96/4.4/6.71mmpb |
CT 10mm de Deurblad 1.2m X 2.1m van de LoodStralingsbescherming Medische Zaal
| Productnaam: | Röntgenstraalct de Stralingsbeschermingsdeur die van de Looddeur Medische Beschermend glijden |
|---|---|
| Gebruik: | CT Röntgenstraalzaal |
| Open stijl: | schuiven |
Van de de Stralingsbeveiliging van Ce 20mm het Glasct Zaal Gebruik
| Dikte: | 20mm |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Functie: | Röntgenstraalbescherming, Stralingsbescherming |
Doorstraling 90% Stralingsbeschermingsglas Medische apparatuur Onderdelen Reflectie 1%
| Kante-type: | Glanz |
|---|---|
| Reflectie: | < 1% |
| Lood equivalent: | 2Pbmm/3Pbmm/4Pbmm |
Het Loodblad 1m X 2m van de broodjes Antistraling Grootte 2mm Dikte
| Productnaam: | Het BroodjesStralingsbescherming 1m x 2m van het loodblad grootte 2mm dikte |
|---|---|
| Eigenschappen: | Beschermende Producten medisch-Ray |
| Grootte van loodblad: | 1m*2m/roll |

