Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ lead glass for x ray room ] bij elkaar passen 256 producten.
Het aangepaste Flintglas van de DikteStralingsbescherming voor Ct Zaal
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
20mm het Flintglas van de DikteStralingsbescherming voor Ct Röntgenstraalzaal
| Productnaam: | CT van de beveiligingsröntgenstraal Leaded Glazen |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
2400 X 1200mm het Flintglas Transparante Beveiliging van de GrootteStralingsbescherming
| Dikte: | 10mm |
|---|---|
| Loodequivalent: | 2.1mmpb |
| Functie: | Röntgenstraalbescherming, Vernietigingsindustrie |
Ct-ruimte Stralingsbescherming Loodglas Grootte 800mm*1200mm Transparante
| Naam van het product: | Ct Zaal Flintglasgrootte 800mm*1200mm Transparant voor Beveiligingsinstallatie |
|---|---|
| Grootte: | Aangepaste 800mm X 1200mm |
| Dikte: | 15mm grootte |
Ct Zaal Aangepaste Transparante Grootte 800mm*1200mm van het StralingsbeschermingsFlintglas
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
825mm Ct van het StralingsbeschermingsFlintglas Zaal X Ray Square
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
| Loodequivalent: | 1.7/2.1/2.6/3.3/3.96/4.4/6.71mmpb |
Flintglas 8mm 10mm 12mm 15mm 20mm van de beveiligingsStralingsbescherming
| Productnaam: | Leaded Glazen |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
12mm/2.5mmpb Transparante FlintglasStralingsbescherming
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
1.7mmpb StralingsbeschermingsFlintglas 8mm 10mm 15mm Aangepast in Röntgenstraaldeur
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| GROOTTE: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Rechthoekige 150kv X-straal loodglas stralingsbescherming
| gewicht: | 2.5kg/m2 |
|---|---|
| Lood equivalent: | 2Pbmm/3Pbmm/4Pbmm |
| Dikte: | 8mm/10mm/12mm/40mm |

