Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ lead glass for x ray room ] bij elkaar passen 256 producten.
6.71mmpb 25mm Stralingbestendige de Röntgenstraalect Zaal van het BeschermingsFlintglas
| Dikte: | 8/ 10 12/15/18/20 23/25mm |
|---|---|
| Loodequivalent: | 1.7/ 2.1/2,6/3,3/3,96/4,4/6.71mmpb |
| MOQ: | 1 PC |
De Deur en de Barrière van de cirkelvorm 2mmpb X Ray Lead Glass For Lead
| Naam: | De Deur en de Barrière van de cirkelvorm 2mmpb X Ray Lead Glass For Lead |
|---|---|
| Gebruik: | Het maken van de barrière van het de deurlood van het Stralingsbeschermingslood |
| Vorm: | Cirkel, Vierkant |
Medische 1,7 mmpb-6,71 mmpb Stralingsbescherming Loodglas Lichtdoorlaatbaarheid ≥90%
| Dikte: | 825mm |
|---|---|
| Verpakking: | Houten behuizing |
| Toepassing: | Medisch, Industrieel, Enz. |
1400 X2100mm-Schommelingslood X Ray Room Door 8mm Ct Deuren van de Stralingsbeveiliging
| Productnaam: | Medische Beschermende Röntgenstraalct Slingerende het Looddeur van de Stralingsbeschermingsdeur |
|---|---|
| Open stijl: | het glijden of het slingeren |
| Openingsmanier: | Hand of automatisch |
Het Flintglas van 2400 X1200mm voor Stralingsbeschermingsglas die Transparante 2cm beschermen
| Functie: | Röntgenstraalbescherming |
|---|---|
| Dikte: | 20mm |
| Loodequivalent: | 4.4mmpb |
Duidelijke Röntgenstraal 200 X 300mm van het StralingsbeschermingsFlintglas
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
|---|---|
| Loodequivalent: | 1.7/2.1/2.6/3.3/3.96/4.4/6.71mmpb |
| MOQ: | 1 PC |
Aangepaste Grootte 8mm StralingsbeschermingsFlintglas 1.7mmpb
| Kleur: | transparant |
|---|---|
| Functie: | Röntgenstraalbescherming |
| Dikte: | 8mm |
Aangepaste het Flintglasct van de GrootteStralingsbescherming Zaal 15mm
| Kleur: | Transparant |
|---|---|
| Dikte: | 15mm |
| Grootte: | Aangepast |
Rechthoek 1000mm*800mm StralingsbeschermingsFlintglas 3mmpb
| Productnaam: | 1000mm*800mm StralingsbeschermingsFlintglas 3mmPb |
|---|---|
| Functie: | Röntgenstraalbescherming |
| Vorm: | Rechthoek of Aangepast |
Reflectie 1% röntgen-loodglas met 2Pbmm/3Pbmm/4Pbmm lood-equivalent
| Kleur: | Transparante |
|---|---|
| Materiaal: | Flintglas |
| Kante-type: | Glanz |

