Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ lead glass for x ray room ] bij elkaar passen 256 producten.
25mm X Ray Proof Glass Ct Dr Zaal de Vensters van de Beveiligingsstraling
| Productnaam: | De Röntgenstraalct van het StralingsbeschermingsFlintglas DR. de Stralingsvensters van de ruimtebeve |
|---|---|
| Grootte: | 1000mm x 2000mm/1200mm x 2400mm grootte |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/25mm |
Zf6 Stralingsbeschermingslood X Ray Shielding Glass For Nuke-Industrie
| GROOTTE: | Gemeenschappelijke 1000* 800mm, 1200* 800mm, aangepaste grootte keuren goed |
|---|---|
| Dikte: | 40mm |
| MOQ: | 1 PC |
Op maat gemaakte röntgen-screening glasdikte 10 mm
| Röntgenstraalbescherming: | Tot 150KV |
|---|---|
| Dikte: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
| Afwerking van het oppervlak: | gepolijst |
2mm het Glas dat van de Diktestraling Transparante Kleur voor Loodbarrière beschermt
| Naam: | 2mm Flintglas van de Dikte het Transparante Kleur voor Loodbarrière |
|---|---|
| Type: | Flintglas, Loodbarrière |
| Materiaal: | Flintglas, Barrière materiële GL of SS |
Lood 10mm de Beschermende Beschermde Toebehoren van het Stralingsbeschermingsglas
| Productnaam: | De Beschermende Beschermde Toebehoren van het StralingsbeschermingsFlintglas |
|---|---|
| Loodequivalent: | 2mmPb-8mmPb |
| Lot: | 4.1g/cm ³, 4.3g/cm ³, 4.7g/cm ³, 5.2g/cm ³ |
Ct Zaal 10mm Stralingsbeschermingsglas voor Arts Observation
| Productnaam: | het ziekenhuisct MRI transparant medisch x-ray flintglas voor CT ruimte voor artsenobservatie |
|---|---|
| Functie: | CT de Bescherming van de Aftastenröntgenstraal |
| Lot: | 4.1g/cm ³, 4.3g/cm ³, 4.7g/cm ³ |
8mm van het de Beveiligingsglas van de Dikte1.7mmpb Straling de Röntgenstraalct Zaal Installatie
| Productnaam: | Flintglas 8mm de Röntgenstraalct van de dikte1.7mmpb Beveiliging Zaal Installatie |
|---|---|
| Functie: | Röntgenstraalct de Installatie van het ruimtelood |
| Lot: | 4.1g/cm ³ |
Ct Zaal 99,994% X Ray Protection Glass Custom Size
| Naam: | Flintglas |
|---|---|
| Kleur: | Transparantie |
| Grootte: | Aangepast |
Doorzichtig stralingsbeschermend glas met loodequivalent van 1,7 mmpb-6,71 mmpb
| Radiographic Quality: | ≥99.97% |
|---|---|
| Product Name: | Radiation Protection Lead Glass |
| Lead Equivalent: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
1mmpb het Glas van de loodbeveiliging met Observatievenster voor het Ziekenhuis
| Productnaam: | cristal plomadoprecios met het glas van de het loodbeveiliging van het observatievenster voor het zi |
|---|---|
| Gebruik: | x-ray posten Industriële x-ray weergave van lassenElektronenstraal die Niet destructieve het Testen |
| Lood equivalent: | 1mmPb-5mmPb |

