Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ lead glass for x ray room ] bij elkaar passen 256 producten.
Zf3 8mm Dikte X Ray Lead Glass With High Transpartent
| Naam: | zf3 x ray flintglas met 8mm dikte met hoge transpartent |
|---|---|
| Type: | Looddeur |
| Gebruik: | De ruimte van de röntgenstraalbeveiliging |
825mm Transparante het Flintglas Beschermende Beveiliging van de DikteStralingsbescherming
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
15 Ct van het de StralingsbeschermingsFlintglas van Mm*1200 Mm*1000 Mm Röntgenstraalzaal Beveiliging
| Productnaam: | Flintglas |
|---|---|
| Toepassing: | Röntgenstraal, CT |
| Grootte: | 15 mm*1200 mm*1000 mm |
Zf3 Stralingsbescherming Loodglas Röntgenbescherming met een dikte van 8 mm
| Dikte: | 8mm dikte (1.7mmPb) |
|---|---|
| MOQ: | PC 2 |
| Kleur: | Transparant |
Röntgenstraal 1200*1500mm Grootte Stralingsbeschermingsloodglas met roestvrijstalen frame
| Naam van het product: | X Ray Protective Lead Glass 1200*1500mm grootte met roestvrij staalkader |
|---|---|
| Functie: | CT HUISDIER DR. Xray Protection |
| Lot: | 4.1g/cm ³, 4.3g/cm ³, 4.7g/cm ³, 5.2g/cm ³ |
Hoog beschermende stralingsbescherming Loodbrillen Straling met 1,7 mmpb-6,71 mmpb Loodequivalent
| Radiografische Kwaliteit: | ≥99.97% |
|---|---|
| Toepassing: | Medisch, Industrieel, Enz. |
| Vorm: | Vierkant, vierkant, rond, enz. |
8mm X Ray Radiation Protection Lead Glass 1000 X 800mm 1.7mmpb
| Kleur: | transparant |
|---|---|
| Functie: | Röntgenstraalbescherming |
| Dikte: | 8mm |
25mm de Stralingsbeveiliging 6.7mmpb van het DikteFlintglas
| Naam: | 25mm Dikte 6.7mmpb X Ray Lead Glass Window |
|---|---|
| Dikte: | 25mm |
| Vorm: | vierkant |
10mm 1000 X 800 van het StralingsbeschermingsMm Flintglas met Aluminiumkader
| Grootte: | 1000* 800mm |
|---|---|
| Dikte: | 10mm |
| Loodequivalent: | 2.1mmpb |
X Ray Shielding Radiation Protection Lead-Glas 20mm Dikte
| Grootte: | Gemeenschappelijke 1000* 800mm, 1200* 800mm, aangepaste grootte keuren goed |
|---|---|
| Dikte: | 20mm |
| MOQ: | 1 PC |

