Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ lead glass for x ray room ] bij elkaar passen 256 producten.
10mm Dikte X Ray Lead Glass High Shielding-ultra Duidelijke Efficiency
| Plaats van herkomst: | Beijing, China |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Transparante röntgenlicht loodglas gladde rand type bescherming voor bedrijven
| Grootte: | Op maat |
|---|---|
| Absorptie: | >99.9% |
| Röntgenstraalbescherming: | Tot 150KV |
De medische Standaard 15mm Dikte van X Ray Radiation Protection Lead Glass
| MOQ: | 1 PCs |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Pb (Min): | 99.9% |
Medisch ziekenhuis Transparante loodglas Stralingsbescherming 10 mm Dikte Voor CT-scan kamer
| Oppervlakte afwerking: | gepolijst |
|---|---|
| gewicht: | 2.5kg/m2 |
| Kleur: | Transparante |
1M X 3M Lead Sheet For Röntgenstraal 2mm de Apparaten van de BladStralingsbescherming
| Naam: | MateriaalStralingsbescherming X Ray Sheet Lead Protective Screen |
|---|---|
| Eigenschappen: | Beschermende producten voor medische straling, medische röntgenapparatuur en accessoires, medische a |
| Grootte van bladlood: | 1m*2m/roll 1m*3m/roll |
10mm 2.1mmpb het StralingsbeschermingsFlintglas paste Speciale Grootte aan
| Grootte: | Standaard en op maat |
|---|---|
| Dikte: | 8mm tot 25mm |
| Lood equivalent: | 1.7mmpb aan 6.71mmpb |
150 Kv X-Ray Loodglas Op maat gemaakte stralingsbescherming
| Overdraagbaarheid: | > 90% |
|---|---|
| Grootte: | Op maat |
| gewicht: | 2.5kg/m2 |
10 mm X-straal Loodglasoppervlak Afwerking Gepolijste reflectie 1% Dikte 10 mm
| Duurzaamheid: | Hoog |
|---|---|
| Grootte: | Op maat |
| Vorm: | rechthoekig |
Hoogduurzaam loodglas voor stralingsbescherming met loodequivalent van 1,7 mmpb-6.71 mmpb
| Toepassing: | Medisch, Industrieel, Enz. |
|---|---|
| Duurzaamheid: | Hoog |
| Lood equivalent: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
8-25 mm Dikte Doorzichtige loodbrillen Straling Voor stralingsbeschermingsapparatuur
| Thickness: | 8-25mm |
|---|---|
| Durability: | High |
| Size: | Customized |

