Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ lead glass for x ray room ] bij elkaar passen 256 producten.
Beschermende 1200mm X 2400mm de Dikte van X Ray Shielding Glass With Different
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Medisch Lood 1200mm*1000mm Stralingsglas dat Beschermende Röntgenstraal beschermt
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Glazen vensters van de de Stralingsbeveiliging van het douane de ultra Duidelijke Lood voor Röntgenstraalct Zaal
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Hoog Transparant X Ray Shielding Glass 15mm Dikte
| Productnaam: | Hoog Transparant Flintglas 15mm de Stralingsbeveiliging van de dikteröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm x 2000mm grootte |
| Dikte: | 15mm dikte |
Lood 12mm X Ray Shielding Glass 600 X 900mm van de beschermingsstraling
| Naam: | X Ray Protection Radiation Lead Glass 600 x 900mm |
|---|---|
| Dikte: | 12mm, 10mm, 8mm, 15mm, 18mm… |
| Vorm: | Vierkant, Heteromorphic Cirkel, |
10mm Stralingsbeschermingsglas voor HUISDIERENct Zaal Röntgenstralen
| Productnaam: | 10mm StralingsbeschermingsFlintglas voor CT de Zaal van huisdier-CT |
|---|---|
| Functie: | CT de Bescherming van de HUISDIERENröntgenstraal |
| Lood equivalent: | 2mmPb-8mmPb |
Loodglas Röntgenbeschermingsbrillen op maat voor industriële toepassingen
| Vorm: | Vierkant, vierkant, rond, enz. |
|---|---|
| Naam van het product: | StralingsbeschermingsFlintglas |
| Materiaal: | Flintglas |
Ct Zaal 2.6mmpb de Aangepaste Dikkere Grootte Zf3 van de Stralingsbeveiliging Glazen vensters
| Naam: | CT Zaal Aangepaste Grootte ZF3 Dikker X Ray Lead Glass Window |
|---|---|
| Gebruik: | CT Zaal, Kernindustrie |
| Omgeving: | 100KV, 150KV of anderen |
Medisch Beschermend Glas X van de Stralingsbeveiliging Ray Lead Standard 15mm Dikte
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| GROOTTE: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
25mm Stralingsbeschermingsglas voor Ct Vensterradiologie als Algemeen medisch onderzoekbescherming
| Productnaam: | 25mm x ray flintglas voor ct vensterradiologie als algemeen medisch onderzoekbescherming |
|---|---|
| Lood equivalent: | 1.7/2.1/2.6/3.3/3.96/4.4/6.71mmpb |
| MOQ: | 5pcs |

