Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ lead glass for x ray room ] bij elkaar passen 256 producten.
Hoge duurzaamheid Stralingsbescherming Loodglas Radiografisch ≥ 99,97% Dikte 8-25 mm
| Material: | Lead Glass |
|---|---|
| Shape: | Rectangle, Square, Round, Etc. |
| Size: | Customized |
1mmpb Stralingsbescherming X Ray Lead Glass 1800 X 900mm
| Naam: | Flintglas |
|---|---|
| Gebruik: | Accessoires voor röntgen-/CT-installatie |
| Type van lood het beschermende scherm: | met het zichtbare zichtbare venster van venster/without |
Ct X Ray Room 15mm Flintglasstraling met Kader voor Controlekamer
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
2.1mmpb röntgenstraalzaal StralingsbeschermingsFlintglas met Kader
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
2 mmPb 10 mm 18 mm Dikte Stralingsbeschermingsloodglas Voor CT
| Naam van het product: | 10 mm dikte X Ray Proof CT DR Room Afscherming Loodglas Stralingsbestendig |
|---|---|
| Toepassing: | CT, ECT, PET, DR, CT-PET |
| Grootte: | 0,2 m * 0,3 m - 2,4 m * 1,2 m of aangepast formaat |
Van de Stralingsbeschermingszf van het lood Gelijkwaardig 3mmpb Flintglas de Reeksniveau 1200mm*800mm
| GROOTTE: | 1200* 800mm |
|---|---|
| Reeks: | Zf2-7 |
| Loodequivalent: | 3mmpb |
Transparant 1cm Dik Flintglas X Ray Protection 1200 X1000mm
| Functie: | Röntgenstraalbescherming |
|---|---|
| Dikte: | 10mm |
| Loodequivalent: | 2.1mmpb |
de StralingsbeschermingsFlintglas van 1.7mmpb 8mm in Verschillend Loodequivalent
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Ct X Ray Room Window 8mm StralingsbeschermingsFlintglas met Legeringskader
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Dik 20mm X Ray Lead Glass 1000 * 800mm Stralingbestendige Bescherming
| Dikte: | 8/ 10 12/15/18/20 23/25mm |
|---|---|
| Loodequivalent: | 1.7/ 2.1/2,6/3,3/3,96/4,4/6.71mmpb |
| Naam: | 20mm 1000 * 800mm Stralingbestendig BeschermingsFlintglas |

