Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ lead glass for x ray room ] bij elkaar passen 256 producten.
De hoge Schuring van de Beveiligingsefficiency 4.4mmpb X Ray Lead Glass Resistant To
| Plaats van herkomst: | Beijing, China |
|---|---|
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
| Toepassing: | Beveiligingszaal Installatie |
25mm Dikte X Ray Lead Glass 6,71 Mmpb 1200mm*1000mm
| Productnaam: | 6.71mmPb de StralingsbeschermingsFlintglas van de loodgelijkwaardigheid |
|---|---|
| Dikte: | 25mm |
| Lood equivalent: | 6.71mmPb |
1.7mmpb-8mmpb Flintglas X Ray Protection With Frame
| Productnaam: | Flintglas |
|---|---|
| Toepassing: | Röntgenstraal, CT |
| Grootte: | 15 mm*1200 mm*1000 mm |
12 mm hooghoudend loodglas voor stralingsbescherming
| Duurzaamheid: | Hoog |
|---|---|
| Dikte: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
| Overbrenging: | >90% |
Transparante stralingsbescherming Loodglas Op maat gemaakte dikte 8-25 mm
| Vorm: | Rechthoek, Vierkant, Ronde, Enz. |
|---|---|
| Productnaam: | StralingsbeschermingsFlintglas |
| Lichtdoorstraling: | ≥ 90% |
Hoge duurzaamheid op maat gemaakt stralingsbeschermingsloodglas voor medische toepassingen
| Duurzaamheid: | Hoog |
|---|---|
| Dikte: | 825mm |
| Kleur: | Transparante |
Ct van het beveiligingshuisdier Zalen StralingsbeschermingsFlintglas 8mmpb
| Productnaam: | De Beveiliging van het StralingsbeschermingsFlintglas voor huisdier-CT Zalen 8mmPb |
|---|---|
| Loodequivalent: | 2mmPb-8mmPb |
| Lot: | 4.1g/cm ³, 4.3g/cm ³, 4.7g/cm ³, 5.2g/cm ³ |
Het aangepaste 25mm Flintglas van de DikteStralingsbescherming 1m X2m voor Röntgenstraalbeveiliging
| Productnaam: | Aangepast grootteFlintglas met 25mm dikte 1m x2m-grootte voor Röntgenstraalbeveiliging |
|---|---|
| Type: | Flintglas |
| Gebruik: | Röntgenstraalct Zaal beveiligingsruimte |
Radiografisch ≥ 99,97% Loodglas voor stralingsbescherming Dikte 8-25 mm
| Verpakking: | houten kast |
|---|---|
| Vorm: | Rechthoek, Vierkant, Ronde, Enz. |
| Grootte: | Op maat |
8-25 mm dikte stralingsbeschermingsloodglas voor transparante en hoge lichtdoorstraling
| Duurzaamheid: | Hoog |
|---|---|
| Toepassing: | Medisch, Industrieel, Enz. |
| Dikte: | 825mm |

