Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ lead glass for x ray room ] bij elkaar passen 256 producten.
12mm StralingsbeschermingsFlintglas 1200 X 800MM CT van X Ray Protection Zaal 2.1mmpb
| Grootte: | 1000* 800mm, 1200* 800mm, 1500* 1000mm |
|---|---|
| Dikte: | 12mm |
| Loodequivalent: | 2.1mmpb |
50mm van de het Flintglasstraling van de HUISDIERENröntgenstraal Beveiliging X Ray Protection Glass-SGS
| Dikte: | 50mm |
|---|---|
| MOQ: | 1 PC |
| Kleur: | transparant |
De Stralingsbescherming van het cirkelFlintglas 15mm Dikte
| Naam: | Beschermd flintglas voor CT/X-Ray ruimteinstallatie |
|---|---|
| Grootte: | Aangepast |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
12mm de Straling die van het DikteFlintglas 1200 * 1000mm Standaardgrootteröntgenstraal beschermen
| Naam: | 12mm Dikte 1200 * 1000mm Standaardgrootte X Ray Lead Glass |
|---|---|
| Dikte: | 12mm |
| Toepassing: | Röntgenstraalzaal, CT Zaal, Cath Lab, DR. Room |
Het ziekenhuis 12mm StralingsbeschermingsFlintglas X Ray Room Ct Shielding
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
|---|---|
| Grootte: | Customized/1200mm X 2400mm |
| Dikte: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Ct-ruimte raam lood glas röntgenbescherming 12 mm met legering frame
| Naam van het product: | Ct X Ray Room Window 12mm Flintglas met Legeringskader |
|---|---|
| Grootte: | 1200mm x 800mm grootte |
| Dikte: | 8mm dikte |
8-25 mm Dikte Stralingsbescherming Loodglas Transparante
| Lood equivalent: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
|---|---|
| Kleur: | Transparante |
| Productnaam: | StralingsbeschermingsFlintglas |
1.7mmpb-6.71mmpb Lood-equivalent stralingsbescherming Loodglas met hoge duurzaamheid
| Grootte: | Op maat |
|---|---|
| Lichtdoorstraling: | ≥ 90% |
| Toepassing: | Medisch, Industrieel, Enz. |
Hoge doorstraling lage reflectie röntgenstraling loodglas röntgenbescherming tot 150 kV
| Röntgenstraalbescherming: | Tot 150KV |
|---|---|
| Kante-type: | Glanz |
| Afwerking van het oppervlak: | gepolijst |
3.3mmpb 15mm Dikte X Ray Lead Glass Ce Certificate
| Naam: | 15MM Dikte X Ray Lead Glass-het Certificaat van Ce |
|---|---|
| Gebruik: | Röntgenstraalzaal, CT Zaal |
| Grootte: | Van 200*300mm tot 2400*1200mm |

