Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ lead glass for x ray room ] bij elkaar passen 256 producten.
12 mmpb Zf3 Loodbestendige glas Stralingsbescherming Huisdier Ct Kamer Bescherming
| Vorm: | rechthoekig |
|---|---|
| Grootte: | 1m x 2m of maatwerk |
| Duurzaamheid: | Hoog |
2 Pbmm lood-equivalent röntgen-screeningsglas voor nauwkeurig screening
| Kleur: | Transparante |
|---|---|
| Röntgenstraalbescherming: | Tot 150KV |
| Materiaal: | Flintglas |
12mm X Ray Ct Radiation Shielding Glass 1200mm X1000mm
| Productnaam: | 12mm Röntgenstraalct StralingsbeschermingsFlintglas 1200mm X1000mm |
|---|---|
| Dikte: | 12mm |
| Grootte: | 1200mm x 1000mm |
Klantgericht Stralingbestendig X Ray Protection Glass in Ct Zaal Röntgenstraalzaal
| Plaats van herkomst: | Beijing, China |
|---|---|
| Productnaam: | Leaded Glazen van de beveiligingsröntgenstraal |
| Toepassing: | Röntgenstraalzaal Installatie |
Transparante stralingsbestendige glas hoge duurzaamheid 1,7 mmpb-6,71 mmpb
| Lichtdoorstraling: | ≥ 90% |
|---|---|
| Productnaam: | StralingsbeschermingsFlintglas |
| Vorm: | Rechthoek, Vierkant, Ronde, Enz. |
1000mm X 600mm Stralingsbescherming X Ray Lead Apron And Thyroid-Kraag 2mmpb
| Naam van doek: | de kostuums van /glasses/cloth/lead van de loodschort |
|---|---|
| Gebruik: | Accessoires voor röntgen-/CT-installatie |
| Lood equivalent van bladlood: | 2 mmpb 3 mmpb 4 mmpb-10 mmpb |
het Loodschort van 4mmpb 1000mm met Ct van de Schildklierkraag SGS van Accrssories van de AftastenStralingsbescherming
| Naam van doek: | de kostuums van /glasses/cloth/lead van de loodschort |
|---|---|
| Gebruik: | Accessoires voor röntgen-/CT-installatie |
| Lood equivalent van bladlood: | 2 mmpb 3 mmpb 4 mmpb-10 mmpb |
de Beveiligingssgs van 5mmpb 6mmpb X Ray Lead Radiation Protection Door Rf
| Productnaam: | Röntgenstraalct de Zaal beschermde Looddeur |
|---|---|
| Materiaal: | gegalvaniseerd staal |
| Gebruik: | CT Röntgenstraalzaal, HUISDIERENct |
het Loodschorten van 0.3mmpb 10mmpb voor Stralingsbescherming X Ray Protective Collar
| Naam van doek: | de kostuums van /glasses/cloth/lead van de loodschort |
|---|---|
| Gebruik: | Accessoires voor röntgen-/CT-installatie |
| Lood equivalent van bladlood: | 2 mmpb 3 mmpb 4 mmpb-10 mmpb |
Wetenschappelijke experimenten Essentiële stralingsdicht glas Rond doorzichtig
| Material: | Lead Glass |
|---|---|
| Thickness: | 8-25mm |
| Size: | Customized |

