Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
Reactietijd minder dan 16 seconden milieuradioactieve besmetting analysator testbereik 5Ci plus ideaal voor de naleving van de nucleaire veiligheid
| Reactietijd: | <16s |
|---|---|
| Testbereik: | ≥5Ci |
| Productnaam: | Activiteitenmeter/dosiskalibrator |
67Ga-detector voor nucleaire straling met een resolutie van 0,001 MBq of hoger en een inherente fout van 20 procent voor nauwkeurige metingen
| Detectortype: | 99mTc, 131I, 67Ga, 201T1 |
|---|---|
| Reactietijd: | <16s |
| Productnaam: | Activiteitenmeter/dosiskalibrator |
Testbereik groter dan of gelijk aan 5Ci oppervlakteverontreinigingsmeter nauwkeurige resolutie groter dan of gelijk aan 0,001 MBq 0,01 μCi detectie
| Testbereik: | ≥5Ci |
|---|---|
| Oplossing: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
| Productnaam: | Activiteitenmeter/dosiskalibrator |
Persoonlijke stralingsdosimeter met scintillatie-detector en 0,01 μSv/h tot 10 Sv/h
| Productnaam: | Persoonlijke dosismeter |
|---|---|
| Detectortype: | scintillatie detector |
| Maat: | 60*46*20 mm |
Persoonlijke stralingsdosimeter met Bluetooth met scintillatie-detector en compacte 60*46*20mm grootte
| Inherente fout: | ≤ ±20% |
|---|---|
| Maat: | 60*46*20 mm |
| Productnaam: | Persoonlijke dosismeter |
Professionele stralingsdosimeter met 11cps/μSv/h gevoeligheid en 0,01 μSv/h tot 10 Sv/h bereik voor nucleaire geneeskunde
| Gevoeligheid: | 11 cps/μSv/u |
|---|---|
| Productnaam: | Persoonlijke dosismeter |
| Reactietijd: | <8s |
Lichtgewicht persoonlijke dosismeter met hoge gevoeligheid 11 cps/μSv/h, compact formaat 60*46*20 mm en snelle responstijd
| Productnaam: | Persoonlijke dosismeter |
|---|---|
| Detectortype: | scintillatie detector |
| Inherente fout: | ≤ ±20% |
Draagbare persoonlijke dosismeter met compact formaat 60*46*20 mm en lage detectielimiet 0,01 μSv/h voor continue bewaking van alfa- en bètastraling
| Maat: | 60*46*20 mm |
|---|---|
| Inherente fout: | ≤ ±20% |
| Detectortype: | scintillatie detector |
Smart Personal Dosimeter with Scintillation Detector, GPS Positioning & Tracking and 0.01 μSv/h to 10 Sv/h Range
| Gevoeligheid: | 11 cps/μSv/u |
|---|---|
| Detectortype: | scintillatie detector |
| Reactietijd: | <8s |
Persoonlijke stralingsmeter op basis van een scintillatie-detector met een gevoeligheid van 11cps/μSv/h en een bereik van 0,01 μSv/h tot 10 Sv/h
| Meetbereik: | 0,01 μSv/u tot 10 Sv/u |
|---|---|
| Productnaam: | Persoonlijke dosismeter |
| Reactietijd: | <8s |

