Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
LCD-scherm Handheld nucleaire stralingsdetector 150mm X 80mm X 30mm Grootte
| Type: | Handheld |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Battery Life: | Approximately 100 Hours |
Industriële oppervlakteverontreinigingsmeter met meetbereik van 0,01 999,99 MSv/h Hoorbare en visuele laadtijd
| Dimensions: | 150mm X 80mm X 30mm |
|---|---|
| Measurement Range: | 0.01 - 999.99 MSv/h |
| Dose Current Rate: | 0.00-10000uSv/h(10mSv/h) |
LED-display oppervlakteverontreinigingsmeter voor de halfgeleiderindustrie
| Detectortype: | Geiger-Muller-buis |
|---|---|
| Bergingstemperatuur: | -20°C - 50°C |
| Werktijden: | ≤ 4 uur |
19 Gehele lichaam scanner nucleaire stralingsdetector met snelle snelheid 180-1800 mm/min
| Vertoning (LCD): | 19" |
|---|---|
| Metingssnelheid van het gehele lichaam (mm/min): | 180--1800 |
| Spanning: | 220 V |
Hooggevoelige gamma-detectie Kernstralingslezer Aanpasbaar alarm
| Gebruiksmilieu: | Temperatuur -15°C~+50°C, relatieve luchtvochtigheid (bij 40°C) 95% |
|---|---|
| Veiligheidskenmerken: | kan geluids- en lichtwaarschuwingssignalen uitzenden volgens de vooraf bepaalde alarmdrempel om het |
| Neutronengevoeligheid: | meer dan 1,4 CPS/μSv/h |
Geavanceerde led handheld nucleaire stralingsdetector lichtgewicht
| Meetbereik: | 0.01 - 999,99 MSv/h |
|---|---|
| Levensduur van de batterij: | Ongeveer 100 uur |
| Bergingstemperatuur: | -20°C - 50°C |
Hooggevoelige nucleaire detector Milieu radioactieve verontreiniging 50 Kev 10 Mev Energiebereik
| Laadtijd: | Hoorbaar en Visueel |
|---|---|
| Dosisstroom: | 0.00-10000uSv/h(10mSv/h) |
| Levensduur van de batterij: | Ongeveer 100 uur |
Lcd 50 KeV 10 MeV nucleaire stralingsdetector voor dosisstroom 0,00-10000 uSv/h 10 mSv/h
| Handwerk: | de teller van Geiger |
|---|---|
| Levensduur van de batterij: | Ongeveer 100 uur |
| Dosisstroom: | 0.00-10000uSv/h(10mSv/h) |
Geiger-Müller-buis detector type oppervlakteverontreinigingsmeter
| Energiewaaier: | 50 KeV - 10 MeV |
|---|---|
| Dosisstroom: | 0.00-10000uSv/h(10mSv/h) |
| Werktijden: | ≤ 4 uur |
Onderzoeksmeter voor het controleren van de doseringsgraad van röntgenstralen en γ-stralen van de omgeving
| Verpakking Details: | in stukken en in karton |
|---|---|
| Levertijd: | een week werkdagen na ontvangst van de betaling |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |

