Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
≥5Ci Testbereik Radioactieve milieuverontreinigingsdetector met audiovisuele alarmen voor stralingsbewaking
| Relatieve fout: | ≤ ±10% |
|---|---|
| Gegevensopslag: | Intern geheugen Tot 10.000 records |
| Netwerkknooppunten: | ≥32 |
4 dagen standby nucleaire stralingsdetector met 20H werkbatterij en ≤ 2,5° hoekresolutie voor nauwkeurige stralingsdetectie
| Meetbereik: | 0.01 - 999,99 MSv/h |
|---|---|
| Oplossing: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
| Ambacht: | de teller van Geiger |
Oppervlakteverontreinigingsmeter met een resolutie van ≥0,001 MBq (0,01 μCi) met gegevensopslagfunctie voor nauwkeurige stralingsdetectie
| Stand-by-tijd: | 4 dagen |
|---|---|
| Gegevensopslag: | Ja |
| Alarmtype: | Hoorbare en visuele alarmen |
Professionele nucleaire stralingsdetector met ZnS-gecoate kunststofscintillator ≤ 3,5% energieoplossing en instelbare alarmmering
| Gewicht en Grootte: | ongeveer 350*250*245 ((mm), ongeveer 9,8 kg |
|---|---|
| Materiaal: | Duurzame ABS-kunststof behuizing |
| Alarmwaardefunctie: | Alarmdrempel kan worden ingesteld |
Compacte nucleaire stralingsdetector met real-time waarschuwing en gegevenslogging voor nauwkeurige monitoring
| Energieresolutie: | ≤ 3,5% (Cs-137 @ 662 keV) |
|---|---|
| Accessoires: | draagbare oplader, koffer/riem, enz. |
| Afmetingen: | 150 mm x 70 mm x 40 mm |
Persoonlijke dosisequivalentmonitor met YSO-scintillator, oplaadbare lithium-ionbatterij en instelbare alarmmering
| Energieresolutie: | ≤ 3,5% (Cs-137 @ 662 keV) |
|---|---|
| Levensduur van de batterij: | Tot 20 uur continu gebruik |
| Gewicht en Grootte: | ongeveer 350*250*245 ((mm), ongeveer 9,8 kg |
Draagbare nucleaire stralingsdetector met oplaadbare lithium-ionbatterij, duurzame ABS-kunststof behuizing en instelbare alarmdrempel
| Detecteerbaar item: | X, γ |
|---|---|
| Materiaal: | Duurzame ABS-kunststof behuizing |
| Stralen meten: | De α, β, γ en de Χ-straal |
Ultra-draagbare op scintillatie gebaseerde persoonlijke dosimeter met 48 KeV ~ 3 MeV energie-respons, 20 uur batterijduur en oplaadbare lithium-ionbatterij
| Detecteerbaar item: | X, γ |
|---|---|
| Energie-respons: | 48 keV ~ 3 MeV, <±30% (voor ¹³⁷Cs) |
| Levensduur van de batterij: | Tot 20 uur continu gebruik |
Slimme persoonlijke stralingsdetector met RadMay App met oplaadbare lithium-ion batterij data logging en USB-connectiviteit
| Materiaal: | Duurzame ABS-kunststof behuizing |
|---|---|
| Voeding: | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Alarmwaardefunctie: | Alarmdrempel kan worden ingesteld |
Kernstralingsdetector met 20 keV-energie-detectie Groot touchscreen en tot 20 uur batterijduur
| Gewicht en Grootte: | ongeveer 350*250*245 ((mm), ongeveer 9,8 kg |
|---|---|
| Gewicht uitrusting: | ≤7.5kg |
| Levensduur van de batterij: | Tot 20 uur continu gebruik |

