Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
Capintec CRC55tR nucleaire stralingsdetector met 80+ nucleïden databank, 0.01-1000μSv/h bereik en IP65 beschermingsniveau
| Bereik: | 0,01-1000 µSv/u |
|---|---|
| Gewicht en Grootte: | ongeveer 350*250*245 ((mm), ongeveer 9,8 kg |
| Straaltype: | Optioneel: α, β, γ, röntgenstralen |
Capintec CRC-55tR nucleaire stralingsdetector met touchscreen met vloeibare kristallen en ZnS-gecoate plastic scintillatordetector voor IP65-bescherming
| Gewicht: | 250 gram |
|---|---|
| Oplossing: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
| Inherente fout: | ≤ ±20% |
JOVI JVVMED-015 Kernstralingsdetector met Si-PM-detector 600W Vermogen en 501500 KeV bereik
| Materiaal: | Slagvast ABS-kunststof |
|---|---|
| Stralen soort: | α +β / α / β |
| Levensduur van de batterij: | Ongeveer 100 uur |
JOVI JVVMED-015 nucleaire stralingsdetector met Si-PM-detector, oplaadbare batterij en groot touchscreen
| Stralen meten: | De α, β, γ en de Χ-straal |
|---|---|
| Reactietijd: | <16s |
| Voeding: | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
Kernstralingsdetector met oplaadbare lithium-ionbatterij Si-PM-detector en ≥5Ci testbereik voor nauwkeurige radioactieve kalibratie van de dosis
| Levensduur van de batterij: | Ongeveer 100 uur |
|---|---|
| Stralen meten: | De α, β, γ en de Χ-straal |
| Voeding: | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
Capintec CRC55tR dosiskalibrator – radio-isotoopactiviteitsmeter voor nucleaire geneeskunde
| Levensduur van de batterij: | Ongeveer 100 uur |
|---|---|
| Stralen soort: | α +β / α / β |
| Detectormateriaal: | Si-PM |
600W krachtige nucleaire stralingsdetector met oplaadbare lithium-ionbatterij en lage instrumenten achtergrond voor nauwkeurige monitoring
| Stralen meten: | De α, β, γ en de Χ-straal |
|---|---|
| Oplaadtijd: | < 6 uur |
| Neutronengevoeligheid: | meer dan 1,4 CPS/μSv/h |
Persoonlijke dosimeter met Si-PM-detectormateriaal, 100 uur batterijduur en grote touchscreen-interface voor detectie van nucleaire straling
| Instrumentachtergrond: | α ≤ 0,1 cps; β ≤ 15 cps |
|---|---|
| huidig: | 3A |
| Reactietijd: | <16s |
Draagbare nucleaire stralingsdetector met Si-PM-detectormateriaal, 600 W vermogen en groot touchscreen voor nauwkeurige oppervlakteverontreinigingsmeting
| Instrumentachtergrond: | α ≤ 0,1 cps; β ≤ 15 cps |
|---|---|
| Reactietijd: | <16s |
| Voeding: | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
Draagbare nucleaire stralingsdetector met oplaadbare accu ZnS-scintillator en groot touchscreen
| Voeding: | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
|---|---|
| huidig: | 3A |
| Energiebereik voor beeldvorming: | 50–1500 keV |

