Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
Persoonlijke dosimeter met scintillatie detector en trillingswaarschuwing voor 0,01 μSv/h tot 10 Sv/h
| Meetbereik: | 0,01 μSv/u tot 10 Sv/u |
|---|---|
| Detectortype: | scintillatie detector |
| Maat: | 60*46*20 mm |
Compacte elektronische persoonsdosimeter met 2s snelle respons en scintillatiedetector voor bereik van 0,01 μSv/h tot 10 Sv/h
| Productnaam: | Persoonlijke dosismeter |
|---|---|
| Reactietijd: | <8s |
| Meetbereik: | 0,01 μSv/u tot 10 Sv/u |
Persoonlijke dosismeter met scintillatiedetector voor een gevoeligheid van 11 cps/μSv/h en een bereik van 0,01 μSv/h tot 10 Sv/h
| Detectortype: | scintillatie detector |
|---|---|
| Meetbereik: | 0,01 μSv/u tot 10 Sv/u |
| Gevoeligheid: | 11 cps/μSv/u |
Gehoor- en beeldsignaalalarm oppervlakteverontreinigingsmeter nucleaire stralingsdetector nauwkeurige meetdetectie voor industriële veiligheid
| Productnaam: | Detector voor nucleaire straling |
|---|---|
| Afstandsbedieningsysteem: | Ja |
| Dosissnelheidsbereik: | 10⁻⁶ Gy/u – 10 Gy/u |
LCD touchscreen nucleaire stralingsdetector, detecteert gamma- en harde bèta-stralen, 600W vermogen
| Detectiestraal: | X, γ en harde β-straling |
|---|---|
| Alarm: | Hoorbaar en visueel |
| Relatieve aangeboren fout: | ≤ ± 10 % (137 CS 1 mSv/h) |
Audible & Visual Alarm X-Ray Detector, detecteert milieuradioactieve besmetting en geeft waarschuwingen voor stralingsgevaar
| Gewicht uitrusting: | ≤7.5kg |
|---|---|
| Voeding: | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Voeding: | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
Oplaadbare lithium-ion batterij nucleaire stralingsdetector, 3A werkstroom, voor stralingsonderzoek en gevaarbeoordeling
| Weergavemodus: | Vloeibaar Kristal Display Aanraakscherm |
|---|---|
| huidig: | 3A |
| Stroom: | 600W |
3A-detector voor oppervlakteverontreiniging met geluids- en visuele alarmen, hoge precisie voor industriële veiligheidsbewaking
| Relatieve aangeboren fout: | ≤ ± 10 % (137 CS 1 mSv/h) |
|---|---|
| Voeding: | Oplaadbare lithium-ionbatterij |
| Interface: | USB en Bluetooth |
α Straaltype Grote aanraakscherm Omgevingsbewakingsoplossing waarmee straling en verontreinigingsniveaus kunnen worden gecontroleerd
| Oplossing: | ≤3,5% (Cs-137@662keV) |
|---|---|
| Testbereik: | ≥5Ci |
| Oplaadtijd: | Hoorbaar en visueel |
600W nucleaire stralingsdetector met een bedrijfstemperatuurbereik van min 20°C tot 50°C en een verlengde batterijduur van 20 dagen voor detectie
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| Afstandsbedieningsysteem: | Ja |
| maat: | 120*65*25 mm |

