Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
Energie-respons 40KeV 1.5MeV Kernstralingsdetector USB Bluetooth-interface Chinees Engels Taal Ontworpen voor stralingsdetectie
| Stroom: | 600W |
|---|---|
| Gegevensopslag: | Ja |
| Afmetingen: | 150 mm x 70 mm x 30 mm |
Bedrijftemperatuur Minus 20°C tot 50°C Groot touchscreenpaneel ontworpen voor buiten en prestaties onder extreme omstandigheden
| Interface: | USB en Bluetooth |
|---|---|
| Gegevensopslag: | Ja |
| Accessoires: | draagbare oplader, koffer/riem, enz. |
USB en Bluetooth interface oppervlakteverontreinigingsmeter met afstandsbedieningssysteem voor het monitoren van oppervlaktereinigheid
| Levensduur van de batterij: | 20 dagen |
|---|---|
| Huidig: | 3A |
| maat: | 120*65*25 mm |
Energie-respons 40 KeV 1,5 MeV nucleaire stralingsdetector met afstandsbediening
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 50°C |
|---|---|
| maat: | 120*65*25 mm |
| Interface: | USB en Bluetooth |
USB- en Bluetooth-interface nucleaire stralingsdetector met afstandsbediening en 20 dagen batterijduur voor detectie
| Levensduur van de batterij: | 20 dagen |
|---|---|
| maat: | 120*65*25 mm |
| Afstandsbedieningsysteem: | Ja |
Bluetooth-oppervlakteverontreinigingsmeter uitgerust met afstandsbediening om de besmetting tijdens routinematige inspecties te detecteren
| Interface: | USB Bluetooth |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 50°C |
| Accessoires: | draagbare oplader, koffer/riem, enz. |
600 Watt Milieuvriendelijke Apparatuur voor het Monitoren van Radioactieve Besmetting voor Naleving van de Regelgeving
| Detectiebereik: | 0,01-1000 MSv/u |
|---|---|
| Interface: | USB en Bluetooth |
| Type: | Handheld |
Milieu radioactieve verontreiniging monitoring systeem afstandsbediening voor industriële veiligheid
| Type: | Handheld |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 50°C |
| Gegevensopslag: | Ja |
LED-display Kerndetectieapparaten detecteren milieuradioactieve verontreiniging efficiënt
| Bergingstemperatuur: | -20°C - 50°C |
|---|---|
| Laadtijd: | Hoorbaar en Visueel |
| Meetbereik: | 0.01 - 999,99 MSv/h |
10 ºC 45 ºC Detector voor Milieuverontreiniging door Radioactiviteit voor Milieubescherming
| Power: | 600W |
|---|---|
| Protection Level: | IP65 |
| Additional Features: | Data Logging, USB Connectivity |

