Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ advanced nuclear radiation detector ] bij elkaar passen 276 producten.
Cumulatief dosisbereik 0,1 μSv tot 10 Sv Groot touchscreen Bèta-detectietype met stralingsmeting en intuïtieve interface
| Gewicht uitrusting: | ≤7.5kg |
|---|---|
| Relatieve intrinsieke fout: | ≤ ±10% |
| type: | Handbediend |
Apparatuurgewicht Minder dan 75 kg Alfa- en bèta-stralen Continu monitoringssysteem gekalibreerd met optie voor veldkalibratie Stralingsdetectie
| Cumulatieve doseringsbereik: | 0,1 µSv ~ 10 Sv |
|---|---|
| type: | Handbediend |
| Meetbereik: | 0,01 µSv/u tot 10 Sv/u |
Gegevensopslag Alpha-beta-straal-gegevensverzamelmodule met neutronendetectie die gegevens over straling verzamelt en analyseert
| Kalibratie: | In de fabriek gekalibreerd met optie voor veldkalibratie |
|---|---|
| Relatieve intrinsieke fout: | ≤ ±10% |
| Gegevensopslag: | Ja |
Intrinsieke Fout Plus Minus 10 procent Milieu radioactieve besmetting Gamma- en harde betastraling detectiesystemen voor de veiligheid van de werkplek straling
| Afmetingen: | 150 mm x 70 mm x 30 mm |
|---|---|
| Instrumentachtergrond: | α ≤ 0,1 cps; β ≤ 15 cps |
| Energieresolutie: | ≤9% (voor Cs-137-bron) |
Zilveren grijze kleur F18 warmcel voor optimale prestaties
| Duurzaamheid: | Hoog |
|---|---|
| Toepassing: | Kerncentrales |
| Kleur: | Zilveren grijze kleur |
50mmpb F18 Hot Cell Opslag Ontworpen voor Stralingsbescherming Veilige Opslag Oplossingen
| Installatiemethode: | Vaste panelen, draagbare uitrusting |
|---|---|
| Cijfer: | KLASSE A |
| Voeding: | 50HZ/10A/220V Met veiligheidsbescherming |
Precision Energy Range 50 Kev 10 Mev oppervlakteverontreinigingsmeter voor nauwkeurige metingen
| Werktijden: | ≤ 4 uur |
|---|---|
| Laadtijd: | Hoorbaar en Visueel |
| Bergingstemperatuur: | -20°C - 50°C |
Testbereik groter dan of gelijk aan 5Ci oppervlakteverontreinigingsmeter nauwkeurige resolutie groter dan of gelijk aan 0,001 MBq 0,01 μCi detectie
| Testbereik: | ≥5Ci |
|---|---|
| Oplossing: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
| Productnaam: | Activiteitenmeter/dosiskalibrator |
Volledig digitale persoonlijke dosimeter met MVT-technologie en duurzame ABS-plastic behuizing voor nauwkeurige stralingsbewaking
| Materiaal: | Duurzame ABS-kunststof behuizing |
|---|---|
| Stralen meten: | De α, β, γ en de Χ-straal |
| Energie-respons: | 48 keV ~ 3 MeV, <±30% (voor ¹³⁷Cs) |
Persoonlijke dosimeter met Si-PM-detectormateriaal, 100 uur batterijduur en grote touchscreen-interface voor detectie van nucleaire straling
| Instrumentachtergrond: | α ≤ 0,1 cps; β ≤ 15 cps |
|---|---|
| huidig: | 3A |
| Reactietijd: | <16s |

