Alle producten
-
Bescherming tegen nucleaire straling
-
Kernstralingsdetector
-
De Beveiliging van de koperfolie
-
Rf Beschermde Deuren
-
Rf Beschermde Vensters
-
StralingsbeschermingsFlintglas
-
Niet-magnetische gereedschapsset
-
Rf Beschermde Kamer
-
De Luchtopeningen van de honingraatgolfgeleider
-
Geleidende Zelfklevende Koperband
-
Het Netwerk van de koperdraad
-
X Ray loodglas
-
EMI Shielding Gasket
-
Elektrisch Geleidende Stof
-
Stralingsbeschermingsdeur
-
Stralingsbeschermingsröntgenstraal
-
De Kooi MRI van Faraday
-
Koperpannespons
-
MRI-LEIDENE Verlichting
-
Niet Magnetische Rolstoel
-
Niet Magnetische Brancard
-
AnaDe opening van de messingshoningraat kijkt zeer Nice -
SatheeshMRI/RF de deuren glanzen met handvatten, danken u Mijn vriend.
zoekwoorden [ advanced nuclear radiation detector ] bij elkaar passen 322 producten.
Geiger-Müller-buis detector type oppervlakteverontreinigingsmeter
| Energiewaaier: | 50 KeV - 10 MeV |
|---|---|
| Dosisstroom: | 0.00-10000uSv/h(10mSv/h) |
| Werktijden: | ≤ 4 uur |
Draagbare nucleaire stralingssensor voor het detecteren van radioactieve besmetting in het milieu
| Werktijden: | ≤ 4 uur |
|---|---|
| Meetbereik: | 0.01 - 999,99 MSv/h |
| Type detector: | Geiger-Muller-buis |
Geiger Muller Tube Nuclear Radiation Counter Snel Nauwkeurig
| garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Afbeelding: | LED, LCD of digitale afleesmachine |
| Meetbereik: | 0.01 - 999,99 MSv/h |
Neutronengevoeligheid hoger dan 1,4 CPS/μSv/h High Range Radiation Detector Grootschalig aanraakscherm Hoordbare visuele laadtijd
| Charging Time: | Audible And Visual |
|---|---|
| Type: | Portable |
| Warranty: | 1 Year |
Handheld Alpha-beta-straal data-acquisitie systeem voor het meten van gamma-stralen en de röntgenstralen die stralingsmetingsoplossingen bieden
| type: | Handbediend |
|---|---|
| Spanning: | 220V |
| Gewicht en Grootte: | ongeveer 350*250*245 ((mm), ongeveer 9,8 kg |
Schap voor nucleaire stralingsopslag voor nucleïden
| Type: | Portable |
|---|---|
| Measuring Range: | Neutron Dose Rate: 0.1μSv/h~100mSv/h |
| Charging Time: | Audible And Visual |
Gegevensopslag ingeschakeld: Continuous Alpha & Beta Ray Monitoring System met 10000 records voor het beheer van stralingsveiligheid
| Gegevensopslag: | Ja |
|---|---|
| Gegevensopslag: | Intern geheugen Tot 10.000 records |
| Meetbereik: | 0.01 - 999,99 MSv/h |
250 gram alfa- en bèta-stralen Continu monitoringsinstrument met doseringsequivalent 0,00 tot 99999μSv h voor bestraling
| Dosisstroom: | 0.00-10000uSv/h(10mSv/h) |
|---|---|
| Alarmdrempel: | 0,5 μSv/h ~ 50 mSv/h (instelbaar) |
| Bereik: | 0,01-1000 µSv/u |
Op batterij aangedreven apparatuur voor het verzamelen van gegevens over alfa-beta-stralen, ongeveer 350 250 245 mm, perfect voor het verzamelen van stralingsgegevens
| Detectietype: | Alfa, Bèta, Gamma, Neutron |
|---|---|
| Dosisequivalent: | 0.0099999μSv/h (maximaal 100 mSv/h) |
| Gewicht: | 250 gram |
Compacte stralingsdetector met hoge afstand nauwkeurige meting
| garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Afmetingen: | 150 mm x 80 mm x 30 mm |
| Energiewaaier: | 50 KeV - 10 MeV |

